Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:ssij:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak arturo zderzak na 2 rurki ?

Opublikowano

jak arturo zderzak na 2 rurki ?

lezy i czeka na malowanie...

...teraz musze wymienic z przodu kompletene hamulce...bedzie komplecik na przodzie TRW a na tyle juz jest :decayed:

Opublikowano

:good:

tylko czy po czipsie ori heble z awx bedą dawać rade ?

Opublikowano

musza bo narazie nie mam zamiaru wymieniac calych z zaciskami...moze za rok...ale przeciez fruwać audiolą nie bede :wink4:

Opublikowano

wracając jeszcze do sprawy wycięcia katalizatora w TDi

Kumpel wyciął kata u siebie ... (pomijając to że wg niego auto lepiej sie zbiera)

wystawił kata na allegro - chciał zarobić gorsze , a aukcja juz osiągneła ponad 700 :kox:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1480464551

Opublikowano

kurna wycinam swoj i na allegro :kox:

Opublikowano

o fak...to jak juz swoj wytne to pojdzie na allegro :cool1:

Opublikowano

ma ktos od nas duze prawe lustro w b5?

Opublikowano

binek miał :mysli:

Opublikowano

w sumie,mam pytanko :naughty: gdzie teraz spot jest?

w podwieszonym jest że w bydg......3-ci raz z rzędu :przebiegly:

i tak ostatnio prawie wcale nie przyjeżdżasz więc nie wiem po co komentarze..

Opublikowano

Kieras,miałeś dzwonić w sobote :gwizdanie:

Opublikowano

niedałbym rady i tak podjechać ... 0 wolnego czasu , caly czas w książkach :confused4:

Opublikowano

niedałbym rady i tak podjechać ... 0 wolnego czasu , caly czas w książkach :confused4:

spoko :good: i tak do 14 w Bdg tylko byłem [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:50_________________________________________________

w sumie,mam pytanko :naughty: gdzie teraz spot jest?

w podwieszonym jest że w bydg......3-ci raz z rzędu :przebiegly:

i tak ostatnio prawie wcale nie przyjeżdżasz więc nie wiem po co komentarze..

Grzechu bo jakbys czytal co sie pisze, to bys wiedzial, ze ostatnio chlopaki z Toronto sami pisali ze ich nie bedzie wiec-termin przepadl...a My (bydg) nie widzielismy sensu, jechac do Trn zeby stac tam samemu :polew:

wiec na przyszlosc zanim wstawisz taki komentarz...to lepiej rusz reszte szarych komorek i pomysl :wink4:

:nuda: z tego co wiem 4 brygadówkę ma więc weekendy ma zajęte, nie wiem po co "te komentarze... "

Opublikowano

:nuda: z tego co wiem 4 brygadówkę ma więc weekendy ma zajęte, nie wiem po co "te komentarze... "

bo się czepia niepotrzebnie. Artur ma rację, mieliśmy jechać do Torunia i postać tylko ludzie z Bydgoszczy? to byłby żart. a teraz wypada kolej na Bydgoszcz (wg grafiku)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Jak tam dzionek u Pań i Panów? a co do spota.. planowo teraz jest w Bydgoszczy:) Wy to Tylko czekacie żeby trzymać się Tej Ramówki :) ja bym się pojawił ale jeśli będzie troszeczke prędzej koło 17...(póżniej nie dam rady) i może jakaś inna miejscówka niz Tesco :P:good:

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.