Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reza pewnie coś i morze podjedzie sie pochwalić ? :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 13:12_________________________________________________wracając z pracy jechałem sobie za audi A4 b6 1.9tdi myślał że mi klekotem ucieknie :polew: zderzak w zderzak za nim jechałem, a pod MONDI został :banan1::sexinbed::seksiasty: delikatnie mówiąc... jego mina wygladała coś w ten deseń :shocked::buahaha:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wracając z pracy jechałem sobie za audi A4 b6 1.9tdi myślał że mi klekotem ucieknie :polew: zderzak w zderzak za nim jechałem, a pod MONDI został :banan1::sexinbed::seksiasty: delikatnie mówiąc... jego mina wygladała coś w ten deseń :shocked::buahaha:

szkoda że dalej nie jechaliście koło siebie....bo ty byś zjechał zatankować a on klekotem jechałby dalej bez tankowania :cool1:

wtedy Twoja mina przy dystrybutorze byłaby taka ;(

:laghing2:

Opublikowano

wracając z pracy jechałem sobie za audi A4 b6 1.9tdi myślał że mi klekotem ucieknie :polew: zderzak w zderzak za nim jechałem, a pod MONDI został :banan1::sexinbed::seksiasty: delikatnie mówiąc... jego mina wygladała coś w ten deseń :shocked::buahaha:

szkoda że dalej nie jechaliście koło siebie....bo ty byś zjechał zatankować a on klekotem jechałby dalej bez tankowania :cool1:

wtedy Twoja mina przy dystrybutorze byłaby taka ;(

:laghing2:

:polew:

Opublikowano

wracając z pracy jechałem sobie za audi A4 b6 1.9tdi myślał że mi klekotem ucieknie :polew: zderzak w zderzak za nim jechałem, a pod MONDI został :banan1::sexinbed::seksiasty: delikatnie mówiąc... jego mina wygladała coś w ten deseń :shocked::buahaha:

szkoda że dalej nie jechaliście koło siebie....bo ty byś zjechał zatankować a on klekotem jechałby dalej bez tankowania :cool1:

wtedy Twoja mina przy dystrybutorze byłaby taka ;(

:laghing2:

o dziwo jak ostatnio jechałem do pracy nie wstawiałem jechałem ekonomicznie to chlała jak świnia wracając wsatwiałem jej do oporu i spaliła mniej :mysli: poprostu ona to lubi :naughty:

Opublikowano

o dziwo jak ostatnio jechałem do pracy nie wstawiałem jechałem ekonomicznie to chlała jak świnia wracając wstawiałem jej do oporu i spaliła mniej :mysli: poprostu ona to lubi :naughty:

to nie Subaru żeby lubiła upalanie :decayed:
Opublikowano

znacie kogoś kto sprowadziłby mi samochód z Anglii w korzystnej cenie? bo wpadł mi do głowy pomysł na fajne auto do upalania :naughty:

Opublikowano

ona tego nie lubi,ona to kocha :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:53_________________________________________________Co tu taka zamuła :blink:

Opublikowano

Co tu taka zamuła :blink:

wodzirej się odezwał :polew:
Opublikowano

znacie kogoś kto sprowadziłby mi samochód z Anglii w korzystnej cenie? bo wpadł mi do głowy pomysł na fajne auto do upalania :naughty:

Nie lepiej jechać samemu i coś dobrego poszukać ? Kupując samemu masz większą pewność niż kupowanie od Bóg wie kogo :tongue4:
Opublikowano

Co tu taka zamuła :blink:

wodzirej się odezwał :polew:

a jak :banan2:

Opublikowano

znacie kogoś kto sprowadziłby mi samochód z Anglii w korzystnej cenie? bo wpadł mi do głowy pomysł na fajne auto do upalania :naughty:

Nie lepiej jechać samemu i coś dobrego poszukać ? Kupując samemu masz większą pewność niż kupowanie od Bóg wie kogo :tongue4:

nie mam czasu jechać do Anglii... :decayed: to jest tylko orientacyjnie... póki co i tak nie mam kasy, ale po wakacjach może coś wpadnie.. różne wizje mam ostatnio w głowie :naughty:

Opublikowano

Ktoś musi obudzić towarzystwo więc Wiśnia stoi na posterunku :decayed:

Opublikowano

Co tu taka zamuła :blink:

wodzirej się odezwał :polew:

a jak :banan2:

i wszyscy razem!! :banan1::banan2::banan:
Opublikowano

znacie kogoś kto sprowadziłby mi samochód z Anglii w korzystnej cenie? bo wpadł mi do głowy pomysł na fajne auto do upalania :naughty:

Nie lepiej jechać samemu i coś dobrego poszukać ? Kupując samemu masz większą pewność niż kupowanie od Bóg wie kogo :tongue4:

popieram :good: chyba że Zaufany przez duże Z mechanik coś wybierze :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.