Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre w hoooj :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Witam.Pozdrawiam z Nowego Targu.Powrót w poniedziałek rano.
Opublikowano

ma ktos kogoś znajomego w ośrodku wypoczynkowym "Kręgiel" koło Koronowa???

potrzebuje tez opinie o tym ośrodku :cool1:

sprawa klubowej wagi ciężkiej :naughty:

Opublikowano

Hahaha Reniu dobreeee... poszło dalej :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 10:43_________________________________________________

ma ktos kogoś znajomego w ośrodku wypoczynkowym "Kręgiel" koło Koronowa???

potrzebuje tez opinie o tym ośrodku :cool1:

sprawa klubowej wagi ciężkiej :naughty:

ja byłem tam na weselu i raz grałem tam impreze jako dj dla jeszcze wtedy EL Browary.

miejsce bardzo spoko !!! nad jeziorkiem ..

Opublikowano

Hahaha Reniu dobreeee... poszło dalej :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 10:43_________________________________________________

ma ktos kogoś znajomego w ośrodku wypoczynkowym "Kręgiel" koło Koronowa???

potrzebuje tez opinie o tym ośrodku :cool1:

sprawa klubowej wagi ciężkiej :naughty:

ja byłem tam na weselu i raz grałem tam impreze jako dj dla jeszcze wtedy EL Browary.

miejsce bardzo spoko !!! nad jeziorkiem ..

dzieki :hi:

wstępnie to zdradze Wam że jest procent szans na letni zlot ogólnopolski w Kręglu :gwizdanie:

miło byłoby ugościć ekipe klubową na kujawach :kox:

po wstępnej rozmowie z właścicielką czekam na symulacje wyceny zlotu :cool1:

(sprawa również w toku na szczeblu wyższym klubowym) :guma:

Opublikowano

:siema:

W niedziele ma byc piekna pogoda co powiecie na spot o wczesniejszej godzinie np 16 ???

Opublikowano

:siema:

W niedziele ma byc piekna pogoda co powiecie na spot o wczesniejszej godzinie np 16 ???

pasuje :good:

Hahaha Reniu dobreeee... poszło dalej :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 10:43_________________________________________________

ma ktos kogoś znajomego w ośrodku wypoczynkowym "Kręgiel" koło Koronowa???

potrzebuje tez opinie o tym ośrodku :cool1:

sprawa klubowej wagi ciężkiej :naughty:

ja byłem tam na weselu i raz grałem tam impreze jako dj dla jeszcze wtedy EL Browary.

miejsce bardzo spoko !!! nad jeziorkiem ..

dzieki :hi:

wstępnie to zdradze Wam że jest procent szans na letni zlot ogólnopolski w Kręglu :gwizdanie:

miło byłoby ugościć ekipe klubową na kujawach :kox:

po wstępnej rozmowie z właścicielką czekam na symulacje wyceny zlotu :cool1:

(sprawa również w toku na szczeblu wyższym klubowym) :guma:

a nie myślałeś np. o Tleniu? kolega organizował tam majowy zlot cabrio clubu kilka lat temu, mój brat był i mówił, że całkiem fajnie :)

odnośnie Kręgla to wiem, że był to kiedyś ośrodek mojej koleżanki rodziców... mogę zapytać czy ciągle jest ich, a wtedy myślę, że załatwiłoby się jakiś rabat :good:

RS6 założone... w tym setupie bardzo lubię moje auto :naughty:

Opublikowano

a nie myślałeś np. o Tleniu? kolega organizował tam majowy zlot cabrio clubu kilka lat temu, mój brat był i mówił, że całkiem fajnie :)

odnośnie Kręgla to wiem, że był to kiedyś ośrodek mojej koleżanki rodziców... mogę zapytać czy ciągle jest ich, a wtedy myślę, że załatwiłoby się jakiś rabat :good:

pisałem do Tlenia i nie dostałem odp

a w Kręglu wszystko narazie bezproblemowo(do wieczora dostane wycene i zobaczymy co na to władze klubu)

dodatkowo maja doświadczenie bo Opel KP organizowal tam zlot w 2007

no i jest blisko do Pasa Koronowskiego ,bo jednak muszą być atrakcje związane z autami(Tleń raczej nie ma takiej opcji)

gdybyś coś tam ugadał byloby super :good:

Opublikowano

niedaleko Tlenia, w Osiu jest podobny pas startowy jak w Koronowe :kox: ale działaj, działaj :good: a ja dziś się do tej koleżanki odezwę

P.S. nie macie kogoś ze znajomych co chciałby kupić A6 C6, 2007 rok, 85000 przebiegu? czarny sedan, dobrze wyposażony

Opublikowano

bry panowie

wężyki podcisnienia czy tam sterowania ciśnieniem jak zwał tak zwał

chodzi o grubośc jaka mam zakupic bo chce sobie powymieniać

z tego czo czytalem to 4 lub 5mmm sa w AFNie

ale bylem u kolesia w sklepie i mowil ze ma 3,2 mm i ze to standard ;] a 4mm nie mial tylko 5mm i 6mm.

wiec jak to z wezykiami ? i czy załozenie np tam gdzie 4mm jest 5mm cos by posralo ? ina srednica pewnie inne cisnienie dobrze kminie ?

Opublikowano

Newman namierzony na kamiennej jakąś godzinę temu :hi:

Opublikowano

3 Kwiecień 2011 godzina 16:00 parking HSW Łuczniczka:

1. ArturB6

Opublikowano

Newman namierzony na kamiennej jakąś godzinę temu :hi:

o qrcze... nie widzialem Ciebie.... :)

Opublikowano

3 Kwiecień 2011 godzina 16:00 parking HSW Łuczniczka:

1. ArturB6

2. Thumas

Opublikowano

Audi rozkodowane z wlepki :naughty:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________http://mistrzowie.org/56457/Desperacja[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:12_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:12_________________________________________________a tu coś lepszego :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________http://mistrzowie.org/113087/Bestia

Opublikowano

3 Kwiecień 2011 godzina 16:00 parking HSW Łuczniczka:

1. ArturB6

2. Thumas

3. Wera 50 %

auto u mechanika więc nie wiem czy do niedzieli będzie spowrotem :decayed: :decayed:

Opublikowano

ktos wybiera sie jutro na ul.Jana Pawla II?

Opublikowano

ktos wybiera sie jutro na ul.Jana Pawla II?

a co będzie? :mysli:

Opublikowano

3 Kwiecień 2011 godzina 16:00 parking HSW Łuczniczka:

1. ArturB6

2. Thumas

3. Wera 50 %

4. Daras

Opublikowano

ktos wybiera sie jutro na ul.Jana Pawla II?

a co będzie? :mysli:

Rocznica śmierci Jana Pawła II...Wiśnia ogarnij sie :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.