Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz przecież to VT w dodatku (chyba) nie na Twoim aucie.. :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak wyglada bo niemam foto zrobionego bo to jest ze strony przymierz felgi[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:25_________________________________________________wisnia widzial

Opublikowano

przyjmuje kare :decayed:

to ja musze pogadać teraz z wisnią.. i 15 karniaków na wstępie bez popity :D :D

e tam,łykam jak bocian żabę :kox:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:26_________________________________________________

tak wyglada bo niemam foto zrobionego bo to jest ze strony przymierz felgi[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:25_________________________________________________wisnia widzial

no fele ładne :good: ładnie sie prezentuje,tylko jeszcze gleba do tego i :slina:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________Greg bydziem :drunk: aż sie :sick3: [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:30_________________________________________________a na drugi dzień nasze prześladowczynie :rant::bicz: :bicz3: :baseball::punish:

Opublikowano

audi_a4_oz_superturismo_gt_19_0_0_0.png

obecnie

:slina:

masz pecha bo wiem gdzie fure zostawiasz :evil: do mojej beda tez pasować :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:43_________________________________________________

]Greg bydziem :drunk: aż sie :sick3:

a na drugi dzień nasze prześladowczynie :rant::bicz: :bicz3: :baseball::punish:

:kox:

Iza nie da mi zyć jak jej wstydu narobie po pijaku :polew:

Opublikowano

grzechu to ja bedziesz gradl (pozyczal) to mi nie ukrec srubki antywlamaniowej jak wisnia

Opublikowano

grzechu to jak bedziesz kradł (pożyczał) to mi nie ukręć śrubki antywłamaniowej jak wiśnia

wyrwe z tarczami razem :good: śruby oszczędze :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

11042011314.jpg

Nie wiem czy wiecie ale to był tragiczny wypadek :wallbash:

***

Siemanko :kawa:

Opublikowano

11042011314.jpg

Nie wiem czy wiecie ale to był tragiczny wypadek :wallbash:

przecież nikt nic złego nie pisał...a tymbardziej żartował sobie czy cuś :gwizdanie:
Opublikowano

Do nikogo nie mam pretensji, jechali bez pasów.

Opublikowano

witam :hi:

gdzie w toruniu można dorwać komplet opon 225/40/18 lub 235/40/18 używki w dobrym stanie i w miarę normalnej cenie? :wink4:

będę w sobotę i przy okazji może bym kupił :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam :hi:

gdzie w toruniu można dorwać komplet opon 225/40/18 lub 235/40/18 używki w dobrym stanie i w miarę normalnej cenie? :wink4:

będę w sobotę i przy okazji może bym kupił :decayed:

mozesz misc problem chyba ze cos dowiezli, bo tez szukalem i lipa, kupilem z allegro, ale mozesz do krzycha napisca

Opublikowano

witam :hi:

gdzie w toruniu można dorwać komplet opon 225/40/18 lub 235/40/18 używki w dobrym stanie i w miarę normalnej cenie? :wink4:

będę w sobotę i przy okazji może bym kupił :decayed:

mozesz misc problem chyba ze cos dowiezli, bo tez szukalem i lipa, kupilem z allegro, ale mozesz do krzycha napisca

z czystej ciekawości ile uczynił Cię komplet z allegro?

orientujesz się gdzie dokładnie jest czujnik klocków hamulcowych? z tyłu też jest? jak go znaleźć?

włączyła mi się komtrolka na Fisie ale z przodu męcha dużo z tyłu tylko trochę mniej i zastanawiam się czy czujnik nie broi ;)

Opublikowano

witam :hi:

gdzie w toruniu można dorwać komplet opon 225/40/18 lub 235/40/18 używki w dobrym stanie i w miarę normalnej cenie? :wink4:

będę w sobotę i przy okazji może bym kupił :decayed:

mozesz misc problem chyba ze cos dowiezli, bo tez szukalem i lipa, kupilem z allegro, ale mozesz do krzycha napisca

Zapraszam na ul Polną do Altomu tam powinny mieć a najlepiej zamówić i mozna super ceny wyrwać powiedz że jestes odemnie i bd ok za 500-600 stówek wytargasz db :) to jest naprzeciwko DHL-u Ja teraz za 2szt kupiłem za 250 zł w db stanie 225 x 40 x 18

Opublikowano

witam :hi:

gdzie w toruniu można dorwać komplet opon 225/40/18 lub 235/40/18 używki w dobrym stanie i w miarę normalnej cenie? :wink4:

będę w sobotę i przy okazji może bym kupił :decayed:

mozesz misc problem chyba ze cos dowiezli, bo tez szukalem i lipa, kupilem z allegro, ale mozesz do krzycha napisca

z czystej ciekawości ile uczynił Cię komplet z allegro?

orientujesz się gdzie dokładnie jest czujnik klocków hamulcowych? z tyłu też jest? jak go znaleźć?

włączyła mi się komtrolka na Fisie ale z przodu męcha dużo z tyłu tylko trochę mniej i zastanawiam się czy czujnik nie broi ;)

ja kupilem yokochamy za 1000, czujniki sa z przodu i chyba na klocku od wewnetrznej, powinien byc kabelek, sprawdz tez czy sie nie urwal itp..

Opublikowano

witam :hi:

gdzie w toruniu można dorwać komplet opon 225/40/18 lub 235/40/18 używki w dobrym stanie i w miarę normalnej cenie? :wink4:

będę w sobotę i przy okazji może bym kupił :decayed:

mozesz misc problem chyba ze cos dowiezli, bo tez szukalem i lipa, kupilem z allegro, ale mozesz do krzycha napisca

Zapraszam na ul Polną do Altomu tam powinny mieć a najlepiej zamówić i mozna super ceny wyrwać powiedz że jestes odemnie i bd ok za 500-600 stówek wytargasz db :) to jest naprzeciwko DHL-u Ja teraz za 2szt kupiłem za 250 zł w db stanie 225 x 40 x 18

Altom. PHU. Serwis opon. Nowakowski Tomasz

87-100 Toruń, Polna 134/138

a można się jakoś z Tobą umówić w toruniu żebyś podjechał ze mną? chodzi mi o sobotę

ewentualnie czy mógłbyś się zorientować czy obecnie mają takie na stanie?:)

interesuje mnie komplet ;) dwie różne pary nie wchodzą w grę ;)

Opublikowano

kto z Was wybiera sie na zlot ogólnopolski obojętnie gdzie sie odbędzie :?: :naughty:

Opublikowano

Altom. PHU. Serwis opon. Nowakowski Tomasz

87-100 Toruń, Polna 134/138

a można się jakoś z Tobą umówić w toruniu żebyś podjechał ze mną? chodzi mi o sobotę

ewentualnie czy mógłbyś się zorientować czy obecnie mają takie na stanie?:)

interesuje mnie komplet ;) dwie różne pary nie wchodzą w grę ;)

Dokładnie o to mi chodzi ;p zaraz spytam i napiszę[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:26_________________________________________________Jakieś 600-700 zł 4szt takie same w bdb stanie i mogły by być prawdopodbnie na sobotę :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:27_________________________________________________Rozmiar 225x40x18

Opublikowano

Dokładnie o to mi chodzi ;p zaraz spytam i napiszę[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:26_________________________________________________Jakieś 600-700 zł 4szt takie same w bdb stanie i mogły by być prawdopodbnie na sobotę :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:27_________________________________________________Rozmiar 225x40x18

brzmi kusząco ta oferta ;)

rozumiem że on tam zakłada wyważa itp?

ile czasu szybciej muszę dać znać żeby zdążył zamówić?

w czwartek dowiem się czy na miejscu mi załatwią w podobnej cenie :)

a do torunia w sobotę i tak jadę do szkoły więc przy okazji bym mógł zmienić kapcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.