Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Mam córeczkę, urodziła się o 23:25 - zdążyła zrobić dziadkowi prezent urodzinowy :>

Wielkie gratulacje :drinks::drunk::thumbup: No to teraz się zacznie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:good: samo szczęście nawet jeśli człowiek jest styrany na maksa i chodzi jak zombie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spiesz się tak albo jeszcze się pomódl po póki co wszystko się rozwija powoli

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:45_________________________________________________Mam córeczkę, urodziła się o 23:25 - zdążyła zrobić dziadkowi prezent urodzinowy :>

Gratulacje :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spiesz się tak albo jeszcze się pomódl po póki co wszystko się rozwija powoli

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:45_________________________________________________Mam córeczkę, urodziła się o 23:25 - zdążyła zrobić dziadkowi prezent urodzinowy :>

:hi:

GRATULACJE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem czutke co? :naughty: normalnie jak Kaszpirowski :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 09:34_________________________________________________Dobra,jak nikogo ni ma to ide wybebeszyć turbine :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom :hi:

Bry.

Kieras i grzechu mozecie podjechac pomoc reazac lampki:P kieras jak bedziesz u kobiety to juz wogole masz 3 kroki

Nowek w gorącej wodzie kąpany ;P Jeśli jeszcze nie masz zrobionych to w jutro możemy zrobić w godzinach popołudniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu idziesz z nami ciac krzycha zderzak?

Nie bedzie mnie,jade do pracy,ale klucze wam zostawie u mojej żony.Tylko prosze grzecznie jak mnie nie bedzie :naughty: Wiecie o co chodzi:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu idziesz z nami ciac krzycha zderzak?

Nie bedzie mnie,jade do pracy,ale klucze wam zostawie u mojej żony.Tylko prosze grzecznie jak mnie nie bedzie :naughty: Wiecie o co chodzi:D

spoko butelki posprzatamy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim

Kieras teraz dopiero na tyle się ogarnąłem żeby zrozumieć Twojego posta - Julii oczywiście też dziękuję, a co do pępkowego to WIŚNIA miał pomysł na spota w Świeciu połączonego z pępkowym :wink4:

Zobaczymy jak to będzie bo moje Dziewczyny prawdopodobnie w niedzielę wyjdą do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbinka na 2 wężykach tylko sie trzyma :naughty: żeby rozruszać sztangę trzeba było turbo wywalać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam wolne :naughty: idę dokończyć to co zacząłem i można myśleć nad :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:50_________________________________________________Jak chcesz Dominik to możesz wpaść mnie dopingować, chociaż pewnie ni masz głowy dzisiaj do tego :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 12:51_________________________________________________Jak coś to jestem w garażu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...