Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

musza ale z braku czasu nie zostaly podlaczone :tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:22_________________________________________________

Zdj_cie0130.jpg

Zdj_cie0131.jpg

No niestety ta prawa jednak slabiej swieci nei mam pojecia co jest nie tak i tak samo na dlugich tez slabiej swieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek sprawdź tą mase.na forach citroena ,opla,audi,renault przy podobnych przypadkach z jedną lampą słabszą piszą właśnie o masie

U mnie jakiś czas jedna lampa też słabiej świeciła. Okazało się, że pin od masy w lampie się poluzował i nie było dobrego styku. Także najprawdopodobniej to masa...

No to B6 o której mówiłem, że znajoma się pozbywa poszła w rozliczeniu za A4 B7 ostatecznie. Nabyła 2.0TDI 170KM, jutro idę obczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musza ale z braku czasu nie zostaly podlaczone :tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:22_________________________________________________

Zdj_cie0130.jpg

Zdj_cie0131.jpg

No niestety ta prawa jednak slabiej swieci nei mam pojecia co jest nie tak i tak samo na dlugich tez slabiej swieci

o cie w dupe :shocked: wez jedz ustaw te lampy bo prawa oswietla lewa strone a lewa prawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

taki ładny poranek, a ja w pracy... ale za to auto już odkurzone i umyte :polew: miłego dnia Wszystkim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robaczki :naughty::kox:

Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile

kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe!

Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich.

Życzy Załeczeq :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołego Jajka wszystkim Życze :)

chciałbym dowiedziec sie czy ktoś robi swpay silników z 2.8q na 2,7BiTurbo albo na 4,2??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musza ale z braku czasu nie zostaly podlaczone :tongue4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 22:22_________________________________________________

Zdj_cie0130.jpg

Zdj_cie0131.jpg

No niestety ta prawa jednak slabiej swieci nei mam pojecia co jest nie tak i tak samo na dlugich tez slabiej swieci

o cie w dupe :shocked: wez jedz ustaw te lampy bo prawa oswietla lewa strone a lewa prawa :naughty:

To juz sa po ustawieniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Magda i WIŚNIA jak się czujecie ??

:drunk: ja znowu ciężko :embarrassed:

ja dopiero wstałem ale chyba ide dalej spać :polew: jeszcze mnie chyba trzyma bo wstać z łóżka nie moge :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 11:29_________________________________________________a ty od 9 na nogach :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiat dla wszystkich klubowiczow :cool1:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 11:35_________________________________________________Panowie wskoczylem w letnie kapcie... zaliczylem myjnie ... szorowałem fele ale jednak te z przodu nadal maja nalot z klocków trudny do usuniecia :sick3:

wkurza mnie to kolejny rok z rzedu....

macie może jakis srodek na usuniecie tego nalotu ? Artur.. masz moze ten swoj specyfik znowu na stanie?

a moze zrobimy zrzute na ten środek od meguiarsa? nie pamietam co to bylo dokladnie ale to bylo dosc drogie ale podobno kox

mozna by sie podzielic tym koncentratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Magda i WIŚNIA jak się czujecie ??

:drunk: ja znowu ciężko :embarrassed:

ja dopiero wstałem ale chyba ide dalej spać :polew: jeszcze mnie chyba trzyma bo wstać z łóżka nie moge :naughty:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 11:29_________________________________________________a ty od 9 na nogach :shocked:

Ja już przed 8 miałem telefony. Zaliczyłem dłuuuuuuuuuuugi spacer - poszedłem na Marianki, do szpitala i wróciłem do domu :shocked: nogi mnie na... ale do samochodu póki co nie wsiadam.

A tak w ogóle to o której skończyła się impreza? Szymon Was odwiózł?

No i mam nadzieję że dobrze się bawiliście w nowym gronie

Darek normalny płyn do czyszczenia felg nie ogarnia tego nalotu? Ja mam taki chyba z moje auto i żre wszystko - ma jakiś kwas w sobie raz psikałem pod wiatr to z godzinę pod kranem siedziałem z oczyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza przednia Norbi :good: czekam na następną, tym razem może u nas jakiś grill :naughty: okey ide pilnować Bartka bo zabrał sie za obcinanie swoich trzech włosów, a po takim piciu to nie wiem co on za wzorki sobie na głowie zrobi :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza przednia Norbi :good: czekam na następną, tym razem może u nas jakiś grill :naughty: okey ide pilnować Bartka bo zabrał sie za obcinanie swoich trzech włosów, a po takim piciu to nie wiem co on za wzorki sobie na głowie zrobi :shocked:

Pomyślimy

Dzisiaj obiecałem mojej Żonce że jak już się obeznam w opiece nad dzieckiem to ona będzie miała wychodne :blink:

czasami powinienem siedzieć cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> Wiśnia Ci pomoże,ma już praktyke w opiece nad niemowlakami a ja też wtedy będe miała wychodne :> hehe wkopałeś teraz też jego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...