Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na która pod Lidlem?? :gwizdanie:

ok 15 / po 15 :mysli:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a obiecałem córce że jak wrócę z CB to będę już w domu :wallbash:

weź ją ze sobą :decayed: godzina 15:30 może być?

Opublikowano

chłopaki auta myć bo gości będziemy mieli :polew:

jeszcze trawe pomalujcie na zielono,krawężniki na biało i myjcie teren parkingu :kox:

komuno wróć!!!! javascript:void(0);

Opublikowano

godzina 15:30 może być?

mi pasi :cool1:
Opublikowano

mi też :good:

Opublikowano

a obiecałem córce że jak wrócę z CB to będę już w domu :wallbash:

weź ją ze sobą :decayed: godzina 15:30 może być?

W taką pogodę :wallbash: Ona ma dopiero 12 dni

Opublikowano

Ona ma dopiero 12 dni

a już Jej obietnice składasz :decayed:
Opublikowano

Ona ma dopiero 12 dni

a już Jej obietnice składasz :decayed:

no wiesz...

ale zaznaczyłem że postaram się dotrzymać

Opublikowano

godzina 15:30 może być?

mi pasi :cool1:

mi też :good:

Czyli teraz oficjalna informacja dla Wszystkich którzy są i którzy zobaczą:

Dziś tj. 3 maja br parking sklepu LIDL w Świeciu godzina 15:30 "spontan spot" Zapraszamy :decayed:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 13:06_________________________________________________

Ona ma dopiero 12 dni

a już Jej obietnice składasz :decayed:

no wiesz...

ale zaznaczyłem że postaram się dotrzymać

jak ja w domu mówiłem, że "się postaram" to rodzice wymyślali zawsze plan "B" :kox:

Opublikowano

pod lidlem wszystkie wiejskie tuningowce się spotykają :wallbash:

może chociaż później przeniesiemy się gdzieś np na jednostkę :mysli:

Opublikowano

pod lidlem wszystkie wiejskie tuningowce się spotykają :wallbash:

może chociaż później przeniesiemy się gdzieś np na jednostkę :mysli:

no myślę, że to dobry pomysł albo pod polo market "na bogato" :polew:

Opublikowano

na bogato to chyba pod tesco

byle nie biedronka bo tam biedaki robią zakupy

a najlepiej byłoby na boisku przy zamku - Twoje auto by się trochę zglebowało w trawie[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 13:16_________________________________________________idę na obiad potem posprzątać trochę w samochodzie, później myjnia

Opublikowano

na bogato to chyba pod tesco

byle nie biedronka bo tam biedaki robią zakupy

a najlepiej byłoby na boisku przy zamku - Twoje auto by się trochę zglebowało w trawie

no to chyba w te chaszcze pod strzelnicą musiałbym wjechać :kox:

Opublikowano
Aż 1300 funkcjonariuszy czuwa nad bezpieczeństwem bydgoszczan i osób, które przyjadą na dzisiejszy mecz na Zawiszy. W stan gotowości postawione są też szpitale.
:kox: :kox: :kox:

czemu biletów już nie było ;([br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:20_________________________________________________i już jednego mniej :decayed:

Jeden z funkcjonariuszy "obsługujących" zabezpieczenie dzisiejszego meczu na bydgoskim stadionie Zawiszy został potrącony przez radiowóz.
Opublikowano
Aż 1300 funkcjonariuszy czuwa nad bezpieczeństwem bydgoszczan i osób, które przyjadą na dzisiejszy mecz na Zawiszy. W stan gotowości postawione są też szpitale.
:kox: :kox: :kox:

czemu biletów już nie było ;([br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:20_________________________________________________i już jednego mniej :decayed:

Jeden z funkcjonariuszy "obsługujących" zabezpieczenie dzisiejszego meczu na bydgoskim stadionie Zawiszy został potrącony przez radiowóz.

tereaz jest 1299 :decayed::kox: :kox: :kox:
Opublikowano

na Placu Wolności już podobno jakiś dym był z kibicami :kox:

Opublikowano

hahaha pamietam jak ktoś proponował spot pod stadionem haha przeciez nasze audiczki wylądowały by na dachach :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

hahaha pamietam jak ktoś proponował spot pod stadionem haha przeciez nasze audiczki wylądowały by na dachach :naughty: :naughty: :kox:

swoich nie ruszą :cool1:

Opublikowano

hahaha pamietam jak ktoś proponował spot pod stadionem haha przeciez nasze audiczki wylądowały by na dachach :naughty: :naughty: :kox:

swoich nie ruszą :cool1:

Zawisza ani z Lechem ani z Legią nie żyje dobrze ,więc nie wiem kogo masz na myśli "swoich" :decayed:
Opublikowano

toć nas,jak zobaczą CB to chyba wiedzą że Bydgoszcz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.