Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

1. Bula87

2. wera (90 %) zobaczymy jak bedzie po %% :decayed:

3. ....

ja odpadam -jakas rodzinna impreza :wallbash:

a juz sobie nawet kierowce zalatwilem :wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

1. Bula87

2. wera (90 %) zobaczymy jak bedzie po %% :decayed:

3. ....

ja odpadam -jakas rodzinna impreza :wallbash:

a juz sobie nawet kierowce zalatwilem :wallbash:

Witam Koleżanki i Kolegów.. ja odpadam... wczoraj była impreza, więc rezygnuje dzisiaj z kierowania wszelakimi pojazdami... wracaliśmy wczoraj A8 3.7 litra ... aż dziwne że takie auta jeżdzą jako taksówki... i gość wcale jej nie oszczedzał...byłem w szoku jak to chodzi na taką ciężką bude... i 5 osób w środku

Opublikowano

bede :good:

Opublikowano

Wytrzeźwiałem. Będę ;)

Opublikowano

Wytrzeźwiałem. Będę ;)

a ja jeszcze nie...

Opublikowano

no kilka osób chętnych jest nie pada więc widzimy się pod łuczniczką o 18 tak jak w temacie podwieszone :good:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 15:57_________________________________________________Dzięki Wszystkim obecnym za spota :hi: RECARO cool!!! :good:

Opublikowano

byłem w szoku jak to chodzi na taką ciężką bude... i 5 osób w środku

:hi:

A8 nie jest jakoś specjalnie ciężkie. Jedyne co to te 5 osób na pokładzie dawało co robić silnikowi. 3.7 jakoś sobie już radzi choć na A8 to obowiązkowo 4.2 w manualu.

Opublikowano

szkoda, że nie mogłem dziś dotrzeć :wallbash:

Opublikowano
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125484.msg2540127#msg2540127[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 22:01_________________________________________________a no szkoda Jędrek, ale za to Manny i ja podzieliliśmy się naszymi wrażeniami z innymi na temat Twojego auta :kox:
Opublikowano

:siema:

ja wróciłem własnie z wybrzeża :decayed:

widze, że spot się udał...ale widze też dwa nowe autka...może się ktoś ujawnić

Opublikowano

:siema:

ja wróciłem własnie z wybrzeża :decayed:

widze, że spot się udał...ale widze też dwa nowe autka...może się ktoś ujawnić

zgadza się są 2 nowe autka B5 z RECARO :naughty: i B6 też niczego sobie :wink4: Klaudii i Szymona (Miszcz)

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125484.msg2540127#msg2540127[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 22:01_________________________________________________a no szkoda Jędrek, ale za to Manny i ja podzieliliśmy się naszymi wrażeniami z innymi na temat Twojego auta :kox:

mam się bać? :naughty:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125484.msg2540127#msg2540127[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 22:01_________________________________________________a no szkoda Jędrek, ale za to Manny i ja podzieliliśmy się naszymi wrażeniami z innymi na temat Twojego auta :kox:

mam się bać? :naughty:

chyba tego, że teraz każdego będziesz musiał przewieźć :polew:

Opublikowano

e tam. to tylko auto, bez przesady.

Opublikowano

no kilka osób chętnych jest nie pada więc widzimy się pod łuczniczką o 18 tak jak w temacie podwieszone :good:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 15:57_________________________________________________Dzięki Wszystkim obecnym za spota :hi: RECARO cool!!! :good:

tez mi sie podoba :good: fotki tez cool :good:

:siema:

ja wróciłem własnie z wybrzeża :decayed:

widze, że spot się udał...ale widze też dwa nowe autka...może się ktoś ujawnić

zgadza się są 2 nowe autka B5 z RECARO :naughty: i B6 też niczego sobie :wink4: Klaudii i Szymona (Miszcz)

no to juz wiadomo :evil:

podziekowania dla Was :hi:

Opublikowano

:hi:

jaka piękna letnia pogoda dziś się zapowiada :naughty:

:kawa:

Opublikowano

:hi:

faktycznie.. typowo "letnia" pogoda..

Opublikowano

sedan mi się bardziej podoba.. choć kombi też jest ładne.. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.