Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć jak tam spot udał się ???

Opublikowano

:hi:

no to koniec ciekawego (% :decayed: ) weekendu i powrót do roboty... oby do piątku, wtedy wypad nad morze :kox: może jakiś spot spontaniczny w tygodniu zorganizujemy? dawno Was nie widziałem :embarrassed:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 08:50_________________________________________________widzę kolejne auto od nas na sprzedaż... http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-oryginalny-przebieg-recaro-i1753645648.html

Opublikowano

Chyba nawet jest fota spod Łuczniczki :cool1:

Opublikowano

dokładnie.. :cool1: Reniu jakbyś się zapatrywał na spot w tygodniu? no i gratuluję drugiego miejsca do kalendarza :hi:

Opublikowano

Kalendarz :radocha:

Chetnie bym obejrzał Twoje autko na żywo, może nawet udało by się załapać na małą przejażdżkę :przebiegly: w środku tygodnia nie mam do dyspozycji auta, ale jak mnie ktoś zabierze to czemu nie :cool1:

Opublikowano

no teraz chciałbym nadrobić te zaległości co są w kalendarzu. mam nadzieję, że się uda.. ja jestem zawsze do dyspozycji po 17 - tylko nie w piątek bo jadę do Ustronia Morskiego i wracam w poniedziałek :hi:

Opublikowano

Kalendarz :radocha:

Chetnie bym obejrzał Twoje autko na żywo, może nawet udało by się załapać na małą przejażdżkę :przebiegly: w środku tygodnia nie mam do dyspozycji auta, ale jak mnie ktoś zabierze to czemu nie :cool1:

zależy w jaki dzień jesli cos poza sroda to ja sie pisze i oczywiscie sluze pomoca

Opublikowano

to może umówimy się na jutro powiedzmy na 18:30 pod Łuczniczką albo pod Tesco?

Opublikowano

Ja również w tygodniu mogę się spotkać, właściwie codziennie po 17. Reniu, również służę pomocą :hi:

to może umówimy się na jutro powiedzmy na 18:30 pod Łuczniczką albo pod Tesco?

:good:

Opublikowano

no to juz niech sie reszta okresla...ja sie pisze :cool1:

Opublikowano

no to git! to zróbmy małą listę może.

Spontaniczny Spot 09.08.2011 Bydgoszcz:

1. Reniu

2. ArturB6

3. Manny90

4. Jedrekx

5. ???

Opublikowano

Dopisałem najbliższy termin spotu w podwieszonym poście :> tyle, że jutro jest 9 :gwizdanie:

Opublikowano

oj tam, drobna pomyłka :embarrassed:

Opublikowano
:hi: siema z rana
Opublikowano

no cos z data jest nie tak teraz mamy sierpień. Jak będę miał uszczelniony samochód to ja tez sie na jutro pisze. Dam znać jutro. Pozdrawiam wszystkich. :wink4:

Opublikowano

fakt, Reniu obaj się jeszcze pomyliliśmy jeśli chodzi o miesiąc :decayed:

Opublikowano

hmmmmmm zaraz odbiera samochód od mechanika ciekawe czy mi zrobił dobrze ta nieszczelność.

juto na spocie chciałby poznać was osobiście. :>

Opublikowano

jutro odpadam ... nocka :confused4:

Opublikowano

rafi byl ze mna ja brałem sie z Majkim AUDI WYGRYWA !!!

no to nic tylko pogratulować :good:

Majki szkoda, bo myślałem i gdzieś czytałem, że "Nie dogonisz japońca bo kręci do końca" :wink4:

PS. Jutro jest jakiś spot?? Jeśli w Bydgoszczy to oderwę się na chwilę od pisania pracy :wallbash:

widzę ze masz radochę :polew:

ja nie ubolewam z tego powodu, zjebałem start i tyle :gwizdanie: widzialem jak juz na 3 zaczałem się zbliżać także rewanż nie unikniony jest :mysli:

a tak na marginesie to czekam na Ciebie robaczku z mocnym dieslem... podobno :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.