Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co o tym sądzicie?? :naughty:

2copyrw8.jpg

buda ładna ale ten niebieski środek :kwasny:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 19:19_________________________________________________na czarno zrób to będzie git

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

buda ładna ale ten niebieski środek :kwasny:

środek jak środek.....ja siedze w środku i mi to nie przeszkadza :tongue4:

Ty nigdy w środku nie będziesz więc nie interere moim wnetrzem :polew:

Opublikowano

co o tym sądzicie?? :naughty:

2copyrw8.jpg

a co mamy sadzic? kupiles/rozbiles/przemalowales swoje/czy jak? bo juz od jakiegos czasu piszesz jakimis zagadkami...

596944reddoor11418716.jpg

857750image002.jpg

91758734473538384596224.jpg

7920055153435421ab5b5b2.jpg

f797d687cd17687e.jpg

img05071673229250.jpg

picture0032v.jpg

Opublikowano

chce żabe dać do malowania i w pełne body S4

do tego gwint i felgi ROTA czarne albo białe 18" przód 225 tył 235

przy okazji lustro lewe z angola dać

chciałem też wnętrze wymienić na czarną skóre ale jak podliczyłem ile za każdy plastik,deske,fotele,boczki,tunel,dywan dam to wole FMIC wsadzić za ta kase :kox:

Opublikowano

milej zabawy....

Opublikowano

milej zabawy....

:tongue4:
Opublikowano

Kierownik widziałam Cie dzisiaj w pracy :naughty::good:

Opublikowano

...i to wszystko w gnojowozie 90km? Nie lepiej było znośniejszego dawce znaleźć?

Żabę tryskasz z zewnątrz czy full?

btw. te roty to imho najbardziej wypasione felgi jaki tytko są, szkoda by za nimi snuł się batory :decayed:

btw2. pamiętaj też, że mocno wklęśnięte są tylko te szerokie koła (9.5J), na przodzie raczej nie ma co o tym marzyć tak jak było pokazane na VT :wink4:

Opublikowano

Ad 1 z zewnątrz

Ad 2 szukam jeszcze 2.8 Q do rezania i znalazłem

http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-s4-quattro-C19907624.html

Ad 3 wciąż szukam godnej i zadbanej BMW 7 e38 728/730/735 i znalazłem 2 :kox:

http://moto.allegro.pl/czarne-bmw-e38-v8-lpg-sekwencja-landi-renzo-i1764421168.html

http://otomoto.pl/bmw-728-full-kseno-skora-klim-navi-dvd-C20146206.html

Ad 4 nie przejmuje się tym że mam tylko 90KM bo nie robie auta do ścigania tylko żeby cieszyło moje oko każdego dnia :decayed:

Opublikowano

Ok. Dużo pomysłów było z Twojej strony, teraz czekam na jakąś realizację :good:

Opublikowano

Ok. Dużo pomysłów było z Twojej strony, teraz czekam na jakąś realizację :good:

szczerze to dopiero od 2 dni wiem że na 100% będe mieć kase :wink4:
Opublikowano

Skoro tak, to.... mądrze wydaj tą kasę, nie brnij w jakąś utopię :naughty:

Opublikowano

Skoro tak, to.... mądrze wydaj tą kasę, nie brnij w jakąś utopię :naughty:

co masz na myśli :naughty:

BMW ? :naughty:

czy rezanie żaby :naughty:

Opublikowano

Idę ziu... rano przeczytam kolejne pomysły :D

Opublikowano

rano przeczytam kolejne pomysły :D

:polew:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 00:45_________________________________________________

Idę ziu

Good night :hi:
Opublikowano

i znowu chcesz auto obnizyc? przeciez wedlug Ciebie nie idzie jezdzic takim autem....

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

i znowu chcesz auto obnizyc? przeciez wedlug Ciebie nie idzie jezdzic takim autem....

bo nie idzie :polew:
Opublikowano

i znowu chcesz auto obnizyc? przeciez wedlug Ciebie nie idzie jezdzic takim autem....

bo nie idzie :polew:

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.