Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem zależy jak się wyrobię z pierwszym kursem, czy dadzą mi pomocnika z firmy, czy leśniczy wyda wieczorem drewno; a przede wszystkim czy będzie mi się chciało.

Pewnie jakoś pod zakaz 17 - 18.

jak coś to dzwoń :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra zgadamy się. Jak nie do lasu to pójdziemy na browara :wink4:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 19:21_________________________________________________Idę w kimę.

Opublikowano

pany mam pare rarytaskow na opchniecie do b5 bo jednak stwierdzam ze niebede mial czasu tego zalozyc...

*kompletny samopoziom (czujnik przod+tyl, wiazka, sterownik, odsiebie dorzucam schematy i jakies fotki) 300zl +kw

*bose do sedana przdlift (glosniki z tylnej polki, wzmacniacz, kompletna wiazka) 300zl +kw

*halogeny usa (halogeny/male kratki/duze kratki) 450zl +kw ale dopiero we wrzesniu i w sumie to tak jeszcze 50/50 chce je sprzedac...

jak by byl ktos chetny to dawac na pw

Opublikowano

te halogeny to jak to wygladaja?

Rafi zapodawaj na zlota.. nie rób scen :tongue4:

Opublikowano

tak jak polifty tylko pasuja do przedlifta

Opublikowano

pany mam pare rarytaskow na opchniecie do b5 bo jednak stwierdzam ze niebede mial czasu tego zalozyc...

*kompletny samopoziom (czujnik przod+tyl, wiazka, sterownik, odsiebie dorzucam schematy i jakies fotki) 300zl +kw

*bose do sedana przdlift (glosniki z tylnej polki, wzmacniacz, kompletna wiazka) 300zl +kw

*halogeny usa (halogeny/male kratki/duze kratki) 450zl +kw ale dopiero we wrzesniu i w sumie to tak jeszcze 50/50 chce je sprzedac...

jak by byl ktos chetny to dawac na pw

wstepnie rezerwuje halogeny

Opublikowano

Pozdrowienia z ojczyzny Audi ;)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

:hi:

Miłego dzionka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

kto sie wybiera dzis do torunia na wyscigi?

Opublikowano

Ja :> hehe jak nie będzie padać rzecz jasna[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________A wpadasz Rafi ?

Opublikowano

tak przyjade o ile nie bedzie padac

Opublikowano

Panowie a Wy co tak tego deszczu sie boicie??

Opublikowano

A chciałbyś stać w deszczu i moknąć kiedy tam nie ma zadaszenia :tongue4:

Opublikowano

A chciałbyś stać w deszczu i moknąć kiedy tam nie ma zadaszenia :tongue4:

z cukur nie jestem a spot ogólnopolski codziennie się nie odbywa :evil:

Opublikowano

Oj Arturze, dzisiaj był trening... damy jutro radę :naughty:

Opublikowano

Ale my nie mówi o ogólnopolski tylko o wyścigach nocnych w toruniu arturze ;p przecież na zlot jedziemy :tongue4::wink4:

Opublikowano

Ale my nie mówi o ogólnopolski tylko o wyścigach nocnych w toruniu arturze ;p przecież na zlot jedziemy :tongue4::wink4:

no tak to jest jak sie czyta w pracy z doskoku :polew:

przepraszam za zamieszanie :notworthy: :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.