Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Upalnie jak skur ^^ :decayed: :decayed:

w PL pewnie pada ?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

robimy jakiś spot w weekend? bo w przyszłym tygodniu mnie już nie ma... lecę na wakacje na tydzień..

w Bydgoszczy trochę popadało ;(

Opublikowano

:hi: Piotrek

Witam Mość Pana :wink4:

robimy jakiś spot w weekend? bo w przyszłym tygodniu mnie już nie ma... lecę na wakacje na tydzień..

w Bydgoszczy trochę popadało ;(

a Ty gdzie się wybierasz ? :evil:

Opublikowano

Rodos :kox:

Opublikowano

No to w takim razie czekamy a Grzes sie pochwali tym nabytkiem

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218626.0

Grześ .. podobno nie kupuje się takiego auta z Gazem jak to sam określiłeś... profanaja :polew: :polew:

zapraszam jutro do Torunia wieczorową Porą... zobaczymy czy to wogóle jeździ ... może nawet popadać :quattro::kox: :kox:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 14:00_________________________________________________a jeśli kiedyś będzie mnie stać na częsci do BMW... bo jak wiadomo takie auto w utrzymaniu tanie nie jest... nawet taka stara 7... to jednak wolałbym takie o to cudo... Reniu Ty chyba o takim czymś kiedyś wspominałeś jeśli dobrze pamiętam:

http://moto.allegro.pl/bmw-535d-bi-turbo-272ps-full-opcja-dvd-szwajcaria-i1778890339.html

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 14:19_________________________________________________

robimy jakiś spot w weekend? bo w przyszłym tygodniu mnie już nie ma... lecę na wakacje na tydzień..

w Bydgoszczy trochę popadało ;(

spocik możemy zrobić.. popadało.. a zapowiadali 30 stoponi :D :D jak zwykle.. pogodynki tylko ładnie wyglądają...

Opublikowano
a jeśli kiedyś będzie mnie stać na częsci do BMW... bo jak wiadomo takie auto w utrzymaniu tanie nie jest... nawet taka stara 7... to jednak wolałbym takie o to cudo...

http://moto.allegro.pl/bmw-535d-bi-turbo-272ps-full-opcja-dvd-szwajcaria-i1778890339.html

Jak E60 to tylko sedan, najlepiej z nowymi lampami :kox: W kombi tylko Audi ładnie wyglądają :cool1:

Opublikowano

:oklaski: z m-pakietem, lampami i tymi kołami jest pełen kox :kox:

Opublikowano

Rodos :kox:

no tak wspominałeś na Zlocie co nie co :wink4:

Makka graty zakupu :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:oklaski: z m-pakietem, lampami i tymi kołami jest pełen kox :kox:

no bez kitu daje rade :naughty: sedan ładniejszy o wiele niz kombiaczek :cool1:

Opublikowano

szukam auta, moze ktos cos wie o aucie na sprzedaz, najlepiej z pewnego źródła..... cena tak do 14tys ale zeby auto juz bylo do jazdy, klima/wspomaganie/4 dzwi/jakas tam elektryka to musi byc..... nie koniecznie disel.... bardziej bym szedl w strone ok 100km benzyny.... myslalem o jakims gofie IV, moze polowka, widzialem pare fajnych mercedesow a-klas.... ale jak troche poczytalem to..... kazde auto cos ma zyebane.....

zapytam kolegi bo ma a-klasę '98 rok produkcji 170CDI ogólnie strasznie zadbany i mało jeżdżony do pracy robił 1 kilometr w dwie strony :polew: roczny przejazd około 5000km jutro będę coś wiedział po pracy

oki czekam na info

nie chce sprzedać, bo mówi, że nie ma na dokładkę do następnego auta

Opublikowano

zderzakty.jpg

:naughty:

Opublikowano

Rodos :kox:

od kiedy masz klubowicza :naughty: ?

Opublikowano

Rodos :kox:

od kiedy masz klubowicza :naughty: ?

bo na pewno sobie zasłużył :naughty:

Opublikowano

od 3 godzin :decayed:

Opublikowano

od 3 godzin :decayed:

to za to że spał w przyczepie hhhehe :>

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

od 3 godzin :decayed:

to za to że spał w przyczepie hhhehe :>

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 21:01_________________________________________________ty miałaś za dobrze :tongue4: i zostaniesz zdegradowana :polew:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

bo na pewno sobie zasłużył :naughty

wiedział z kim gadać :decayed: :decayed:

od 3 godzin :decayed:

cześć różowiutki :>

Opublikowano

jedrekx gratuluje rangi :) a tak w ogóle to :bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.