Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

on jest nauczycielem informatyki :)

wspominał coś że jest nauczycielem

patrzałeś ile chleje potworek?

jak się bawie to ponad 20 pokazuje :decayed: a tak normalnie jak jeźdze to ok 15 :gwizdanie:

myslęcinek jutro dalej aktualny?

możliwe że zawitam do "bawarka" bo mają w myślu spota .... przy okazji możemy sie spiknąć :cool1:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

on jest nauczycielem informatyki :)

wspominał coś że jest nauczycielem

patrzałeś ile chleje potworek?

jak się bawie to ponad 20 pokazuje :decayed: a tak normalnie jak jeźdze to ok 15 :gwizdanie:

myslęcinek jutro dalej aktualny?

możliwe że zawitam do "bawarka" bo mają w myślu spota .... przy okazji możemy sie spiknąć :cool1:

może bedzie mój kolega bmw 7 ale ta starszą, silniczek ma chyba 5.0 :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

z rana na obudzenie

Ксюня Алимпиева :naughty: :naughty: :naughty:

po choinke to wstawiwles.....[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 01:27_________________________________________________ :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

Miłe dla oka, nie ma co :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

tańce przy szafie źle się kończą :decayed:

Striptease...FAIL

Opublikowano

:bry:

Kieras jak czyściłeś ten przełącznik od kierunków/drogowych to zdejmowałeś kierownice? U mnie szwankuje ten od wycieraczek.

Jest jakiś manual czy coś?

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 10:02_________________________________________________

Hey pany ktos od was ma na sprzedanie audi A4 B5 1.9 TDI Avant ? tak do 12tys ?

Ja moją będę w październiku gonił, ale będę wołał ciut więcej niż 12 tysi.

Cytat: Kierownik Dzisiaj o 22:35

on jest nauczycielem informatyki smiley

wspominał coś że jest nauczycielem

Podniecacie się jakimś grajkiem, a macie swojego DJa w klubie ;) Jak ktoś kupi ode mnie furę to bedzie mógł się na wsi pochwalić że to od DJa Binka hehe Pozdrawiam! :cool1:

:good:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 10:04_________________________________________________Grzechu, tak długo szukałeś :gwizdanie:

powiedz, dlaczego wybrałeś e38 z tym akurat silnikiem :mysli:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 10:06_________________________________________________a tak innej beczki :gwizdanie:

http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,254460,vSort,1,vTime,3

:mysli:

Opublikowano

:siema:

ja bede dzis na 100% pod tesco

Opublikowano

:bry:

Kieras jak czyściłeś ten przełącznik od kierunków/drogowych to zdejmowałeś kierownice? U mnie szwankuje ten od wycieraczek.

Jest jakiś manual czy coś?

użyłem nafty oświetleniowej w strzykawce i wstyknąłem przez szpare przy osłonie kolumny kier ... był gdzieś manual na to , ale ja to zrobiłem po swojemu :wink4:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 13:43_________________________________________________majki ten film podobno jakis fake ...

zobacz sobie to

Opublikowano

Ok dzięki.

Jakiś czas temu przedmuchałem powietrzem i był spokój, a teraz znowu wariuje.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________JA użyłem

http://allegro.pl/wurth-zmywacz-uniwersalny-bremsen-reiniger-k418y-i1768847666.html

a później

http://cgi.ebay.ie/WURTH-SILICONE-SPRAY-GREASE-500ml-/310320287058

Zobaczymy czy pomoże

Opublikowano

Ok dzięki.

Jakiś czas temu przedmuchałem powietrzem i był spokój, a teraz znowu wariuje.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 14:48_________________________________________________JA użyłem

http://allegro.pl/wurth-zmywacz-uniwersalny-bremsen-reiniger-k418y-i1768847666.html

a później

http://cgi.ebay.ie/WURTH-SILICONE-SPRAY-GREASE-500ml-/310320287058

Zobaczymy czy pomoże

Ja użyłem nafty. Wszystko działa. Pośmierdziało tylko przez 5 dni naftą :)

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 16:19_________________________________________________[quote name=wera :) ]

:siema:

ja bede dzis na 100% pod tesco

To i ja się pojawię :wink4:

Ktoś jeszcze? :chytry:

Opublikowano

Gra ktoś www.alarm112.pl

Ja zacząłem dzisiaj przedpołudniem i nadal siedzę :embarrassed:

Opublikowano

ja tez podjade, ale sie spoznie troche. Dopiero z Grudziadza wyjezdzam

Opublikowano

Ja jestem w drodze.

Edit: stoję w korku na Armii Krajowej :/

Opublikowano

Grzechu, tak długo szukałeś :gwizdanie:

powiedz, dlaczego wybrałeś e38 z tym akurat silnikiem :mysli:

po pierwsze marzyłem zawsze o E38

na celu postawiłem sobie automata z webasto

trafiło się to auto więc je kupiłem.....a wyposażenie przerosło moje oczekiwania :kox:

o silnikach 3,5 wyczytałem też dużo dobrego :cool1: w porównaniu z 2.8 i 3.0 szczególnie

Opublikowano

dzięki wszystkim za spota. 4 auta, bardzo sympatycznie. nawet Nowek przyjechał :shocked:

Opublikowano

Dziękuję również za spotkanie :)

Nowek dawaj foty, bo moja nie nadaje się do pokazania :P

Opublikowano

i ja również dziękuję za spota chłopaki :oczko:

Opublikowano

wera :), coś na gardełko weź :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.