Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i na szybę i na reflektory dobrze działa.. a że idzie bonus na tylną szybę albo klapę.. no cóż zrobić :decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 12:41_________________________________________________Manny, jak Ci się podoba plan zajęć? jak dla mnie z d*py :thumbdown:

To jest kpina. Gdybym chciał iść na studia wieczorowe to bym na takie poszedł :wallbash: godzina dwie w środku dnia, później wieczorem. Cały dzień w piz... Właściwie nic się nie da pożytecznego zrobić. Dobrze, że to ostatni rok...

BTW, jestem tegorocznym maturzystą :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siema z rana Kujawiaczki :kawa:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: auto już umyte i wyczyszczone z zewnątrz :naughty: miłego dnia wszystkim :decayed:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

1. dropsone

2. jedrekx

3. Janekx

4. Darek

5. Bula87

6. Damian

7.chevidan

8. ArturB6

9. Krzychu

10.Wera

11.dobis1

12.Marcin (postara sie podjechac)

13.

Damian gdzie wczoraj honda smigales?

Opublikowano

do Kobity jechałem :P [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 13:54_________________________________________________ludziska dopisujcie się ... :naughty:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 13:54_________________________________________________Grzesiu widze ostrzeżenie dostałeś.... czyżby gangsterwóz zawinił ? :decayed:

Opublikowano

Grzesiu widze ostrzeżenie dostałeś.... czyżby gangsterwóz zawinił ? :decayed:

to za....niech no pomyśle.....aaa za tekst z działu "Pytania do moderatorów" :kox:
Opublikowano

prawie 3 godziny pucowalem auto i jest porazka :wallbash:

Opublikowano

Grzechu byś już zarejestrował to BMW :gwizdanie:

Opublikowano

Grzechu byś już zarejestrował to BMW :gwizdanie:

w poniedziałek jadę wrzucić blachy CB :cool1:
Opublikowano

Cze wszystkim po długiej przerwie.

Dobis1 Kuzyn widzę że się ujawniłeś chociaż klubowe ramki już dawno na aucie.

Bula87 jak tam moje rabaty na dywany?? :gwizdanie: Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będę kupował chociaż jednego malarza dzisiaj wy... i nie wiem kiedy remont zakończę.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:26_________________________________________________Dropsone spróbuj DIMERa - płyn do myjek tylko nie przesadź ze stężeniem bo lakier popłynie - rozcieńczony w spryskiwaczu - puszcza wszystko.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:32_________________________________________________http://www.swistak.pl/a13824249,PLYN-CZYSZCZACY-BARDZO-MOCNY-2kg-DIMER.html

w marketach też można kupić

Opublikowano

zaras bede szukal

Opublikowano

Cze wszystkim po długiej przerwie.

Dobis1 Kuzyn widzę że się ujawniłeś chociaż klubowe ramki już dawno na aucie.

Bula87 jak tam moje rabaty na dywany?? :gwizdanie: Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będę kupował chociaż jednego malarza dzisiaj wy... i nie wiem kiedy remont zakończę.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:26_________________________________________________Dropsone spróbuj DIMERa - płyn do myjek tylko nie przesadź ze stężeniem bo lakier popłynie - rozcieńczony w spryskiwaczu - puszcza wszystko.[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:32_________________________________________________http://www.swistak.pl/a13824249,PLYN-CZYSZCZACY-BARDZO-MOCNY-2kg-DIMER.html

w marketach też można kupić

rabaty oczywiście, że są podaj maila na PW to wyśle Tobie katalogi :wink4:

Opublikowano

Dobis1 Kuzyn widzę że się ujawniłeś chociaż klubowe ramki już dawno na aucie.

no troszkę już goszczę na forum, zlocik w Samociążku też zaliczyłem, słyszałem że sąsiadami zostaliśmy :kox: na spot walisz jutro??

Opublikowano

Jak Bydgoszcz sie na jutro umawia??

Opublikowano

Sąsiadami niedługo będziemy mam nadzieję, póki co to same przeboje z tym mieszkaniem. Najpierw 2 miesiące za papierami, później za kluczami, teraz malarz mnie wqr... ale damy radę[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 20:54_________________________________________________Na spota nie jadę - brak czasu na ogarnięcie samochodu poza tym jutro mam nowego malarza no i około 24 do pracy

Opublikowano

no to niezły meksyk :gwizdanie: lecę na nockę :hi:

Opublikowano

Widziałem Cię dzisiaj przez okno ale nie zdążyłem wyskoczyć na taras.

Ok 3m się. Miłego ściemniania w robocie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.