Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem Cię dzisiaj przez okno ale nie zdążyłem wyskoczyć na taras.

Ok 3m się. Miłego ściemniania w robocie :naughty:

odzywa sie ten co nie ściemnia :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafi uciszony :blink:

Opublikowano

ogólnie pozdrowienia z Gdańska :drunk:

Opublikowano
:hi: witam wszystkich
Opublikowano

Widziałem Cię dzisiaj przez okno ale nie zdążyłem wyskoczyć na taras.

Ok 3m się. Miłego ściemniania w robocie :naughty:

odzywa sie ten co nie ściemnia :naughty:

Moje ściemnianie w porównaniu do tego w Mondi to pan pikuś :polew:

Opublikowano

:siema:

ponawiam pytanie jak Bydgoszcz się umawia na wyjazd dzisiejszy??

Opublikowano

Artur chyba ktos pisal wczesniej ze o 16.30 na stacji w strzyzawie

1. dropsone

2. jedrekx

3. Janekx

4. Darek

5. Bula87

6. Damian

7.chevidan

8. ArturB6

9. Krzychu

10.Wera

11.dobis1

12.Marcin (postara sie podjechac)

13.

dopisywac sie...

Opublikowano

chłopaki a co tam wogole bedzie? slyszalem cos o jakims poligonie? bedzie miejsce na wyscigi lub cos podobnego? Rafi jedzie a co do mnie to zobaczymy pozdrawiam

Opublikowano
:siema: Wszystkim :) Jak tam przygotowani na spota :tongue4:
Opublikowano

chłopaki a co tam wogole bedzie? slyszalem cos o jakims poligonie? bedzie miejsce na wyscigi lub cos podobnego? Rafi jedzie a co do mnie to zobaczymy pozdrawiam

zobaczymy bo tam jest dużo dróg z plyt betonowych ale moze gdzies sie znajdzie kawalek do poscigania...

Opublikowano

:siema:

ponawiam pytanie jak Bydgoszcz się umawia na wyjazd dzisiejszy??

Proponuje 16:30 BP w Strzyżawie...

Opublikowano

Bede jakby cos to poczekajcie na mnie max 5minut

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

też będę w Strzyżawie :good: a Rafi pewnie uciszenie za nieswoje ogłoszenie dostał :confused4:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 14:13_________________________________________________dzięki za spot wszystkim :hi: Artur dzięki za drogę powrotną (trochę dałem d*py bo droga od Solca do Bydgoszczy zamknięta i dojechałem do Nowotoruńskiej :wallbash: ) no i za fajną zabawę :hi: dawajcie fotki :good:

Opublikowano

kurcze niestety moj aparat nienadaje sie do krecenia filmow :wallbash: i w sumie z moich filmow nie wyszlo nic wszystko tak rozmyte ze nic niewidac :wallbash: zaras wrzuce to co sie udalo wyciagnac...

Opublikowano

dzięki wszystkim za spota :good:

Opublikowano

Dzięki Wszystkim obecnym za spota :notworthy: takie spoty to ja rozumiem aut więcej niż "3" :polew: oby było takich więcej :good:

Opublikowano

kurcze niestety moj aparat nienadaje sie do krecenia filmow :wallbash: i w sumie z moich filmow nie wyszlo nic wszystko tak rozmyte ze nic niewidac :wallbash: zaras wrzuce to co sie udalo wyciagnac...

oj oj to z filmików nici widze.. moje tez cieniutko:) na dzisiejszy dzień to tylko kamerka by się przydała... Bartek masz wiecej nagrań ? bo Ten Twój jeden ładnie wyszedł...

i Dziękuje za spota.... :hi:było bardzo bardzo sympatycznie

Opublikowano

ja rowniez dziekuje za spota...zdjecia juz biegne ogladac...Dropson moj fon dobrze kreci w HD nastepnym razem mozna nim smialo krecic jakosc gwarantowana :good:

Opublikowano

kurcze niestety moj aparat nienadaje sie do krecenia filmow :wallbash: i w sumie z moich filmow nie wyszlo nic wszystko tak rozmyte ze nic niewidac :wallbash: zaras wrzuce to co sie udalo wyciagnac...

ale ten co wrzuciłeś to aż tak tragicznie nie wygląda:) w jakim programie robiłeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.