Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

taaa, teraz mówią że zacznie padać popołudniu :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 12:02_________________________________________________jakiś spocik się szykuje na weekend ? :naughty:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 12:02_________________________________________________jakiś spocik się szykuje na weekend ? :naughty:

może tak rekreacyjnie i dla odmiany coś w Świeciu? :gwizdanie:

Opublikowano

oo tak mogło by być w Świeciu :)

Opublikowano

jak nie wypadnie mi żaden wyjazd to postaram się podjechać

Opublikowano

to co sobota czy niedziela?

Opublikowano

ja caly weekend zapi**dalam ;(

Opublikowano

może tak rekreacyjnie i dla odmiany coś w Świeciu? :gwizdanie:

do Świecia to i Ja chętnie podjade :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 16:14_________________________________________________Binek jest już w PL :naughty:
Opublikowano

Do :bry:

Nareszcie ogarnięty net :decayed:

Zaległości na forum nie do ogarnięcia :shocked:

WIŚNIA co chciałeś??

Opublikowano

Do :bry:

Nareszcie ogarnięty net :decayed:

Zaległości na forum nie do ogarnięcia :shocked:

WIŚNIA co chciałeś??

a nic,tak przechodziłem pod blokiem koło twojej fury i mi sie przypomniało że na parapetówę mnie nie zaprosiłeś :naughty:

Opublikowano

jeśli już to proponuję w niedzielę :naughty: może uda mi się namówić jeszcze kilka osób z VAG-a może pojadą :wink4:

Opublikowano

Do :bry:

Nareszcie ogarnięty net :decayed:

Zaległości na forum nie do ogarnięcia :shocked:

WIŚNIA co chciałeś??

a nic,tak przechodziłem pod blokiem koło twojej fury i mi sie przypomniało że na parapetówę mnie nie zaprosiłeś :naughty:

przechodziłeś pod blokiem? to co znowu w csw siedzisz??

Opublikowano

Do :bry:

Nareszcie ogarnięty net :decayed:

Zaległości na forum nie do ogarnięcia :shocked:

WIŚNIA co chciałeś??

a nic,tak przechodziłem pod blokiem koło twojej fury i mi sie przypomniało że na parapetówę mnie nie zaprosiłeś :naughty:

przechodziłeś pod blokiem? to co znowu w csw siedzisz??

tak,ale chyba już nie długo :decayed:

Opublikowano

a ja w poszukiwaniu felg bo moje gdzies powedrowaly ;(

Opublikowano

jeśli już to proponuję w niedzielę :naughty: może uda mi się namówić jeszcze kilka osób z VAG-a może pojadą :wink4:

kurde a mi własnie sobota pasi... w niedziele na wyborach siedze

Opublikowano

a ja w poszukiwaniu felg bo moje gdzies powedrowaly ;(

jak powędrowały? podpieprzyli Ci?

Opublikowano

jak by to powiedziec..... poszukuje felg jak co :tongue4:

Opublikowano

jakie Cię interesują? mam na opchnięcie RH model Phoenix, 17 cali (nie wiem jaka szerokość, musiałbym spojrzeć w garażu), ET 35 - nie wiem czy takie Ci pasuje ;)

Opublikowano

Właśnie gadałem z kolesiem na zamianę mojego Osiołka na Opla Vivaro ;( może uda się 1:1[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:40_________________________________________________

jak by to powiedziec..... poszukuje felg jak co :tongue4:

jeśli mi zamiana nie wypali to moje będą na sprzedaż zaraz po założeniu setupu zimowego :wink4:

Opublikowano

eee... :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.