Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WIŚNIA jak znajdę chwilę to też podejdę.

Póki co to szukam przełącznika bo ten oczywiście nie pasuje :wallbash:

8D0553503A musi być[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 09:09_________________________________________________qrwa tylko na ebay'u są :wallbash:

Pewnie znowu będzie trzeba w serwisie kupować :kwasny:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Póki co to szukam przełącznika bo ten oczywiście nie pasuje :wallbash:

8D0553503A musi być[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 09:09_________________________________________________cholera tylko na ebay'u są :wallbash:

Pewnie znowu będzie trzeba w serwisie kupować :kwasny

pisz do Krychy on pełno gratów ma :wink4:

Opublikowano

:bry:

WIŚNIA jak znajdę chwilę to też podejdę.

Póki co to szukam przełącznika bo ten oczywiście nie pasuje :wallbash:

8D0553503A musi być[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 09:09_________________________________________________cholera tylko na ebay'u są :wallbash:

Pewnie znowu będzie trzeba w serwisie kupować :kwasny:

a nie prościej by było z "jebaja" kupić? jak wiesz, która aukcja co i jak to mogę koleżanki zapytać może Ci zamówi, bo ona tam zakupy robi :tongue4:

Opublikowano

Na ebay'u 25EUR. Zawsze kupuje części od TOM77 ale on niema.Teraz kupiłem od gościa z vagkujawy i póki co on też szuka.

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 09:44_________________________________________________Jak nie znajdę to napiszę do Krychy, jak i to nie pomoże to spróbujemy z ebaya - Bula odezwę się.

[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 09:46_________________________________________________Zły numer podał mi elektryk.

8D0953503A ma być. Takie są

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Głosik ofkors poszedł :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czy ktos ma dobry sposob na piszczenie gumy w kolumnie kierowniczej bo szalu dostaje wd 40 nie pomaga;p

Opublikowano

Binek wbij na GG jak będziesz :wink4:

jutro wpadnij pod Tesco na 19 bo będzie koleś z kompem z 7er.pl Swoją 750 e38 :kox:

chyba że nie chcesz pod kompa podpinać :gwizdanie:

Opublikowano

sucz rozebrana w drobny mak :naughty: po złożeniu będzie miała ze 200 koniiiiiii :polew:

Opublikowano

po złożeniu będzie miała ze 200 koniiiiiii :polew:

taaaa :przebiegly:
Opublikowano

sucz rozebrana w drobny mak :naughty: po złożeniu będzie miała ze 200 koniiiiiii :polew:

jak się tej smoły pozbędziesz to na pewno.. :tongue4:

Opublikowano

sucz rozebrana w drobny mak :naughty: po złożeniu będzie miała ze 200 koniiiiiii :polew:

jak się tej smoły pozbędziesz to na pewno.. :tongue4:

nie tylko ja mam taki sajgon w silniku :polew:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi: :hi:

W niedzielę chętny ktoś na mini spota w Toruniu ? Na żużel jedziemy i można się styknąć jakoś

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

:hi: :hi:

W niedzielę chętny ktoś na mini spota w Toruniu ? Na żużel jedziemy i można się styknąć jakoś

jak nigdzie nie wyjadę to wpadnę :wink4: będziecie eSą czy Twoim? :naughty:

a tak w ogóle to :bry:

Opublikowano

:bry:

:hi: :hi:

W niedzielę chętny ktoś na mini spota w Toruniu ? Na żużel jedziemy i można się styknąć jakoś

jak nigdzie nie wyjadę to wpadnę :wink4: będziecie eSą czy Twoim? :naughty:

a tak w ogóle to :bry:

może też wpadnę zależy jak czasowo się wyrobię i o której to ma być :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.