Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będzie tak strasznie, Artura kobieta do dziś pewnie nic nie wie o zawieszeniu ... :kox:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i o kilku innych modach pewnie też :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Gratulacje Chłopaki, coś mi się wydaje, że trzeba będzie jakiegoś spota odwalić w jakimś klubie i to opić :naughty::drunk:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

No to kiedy jakis klubowy spot w klubie :mysli:

Opublikowano

Gratulacje Chłopaki, coś mi się wydaje, że trzeba będzie jakiegoś spota odwalić w jakimś klubie i to opić :naughty::drunk:

Popieram ;)

:hi:

Opublikowano

coś trzeba bedzie pomyśleć , najlepiej jakaś sobota np ta :kox:

Opublikowano

coś trzeba bedzie pomyśleć , najlepiej jakaś sobota np ta :kox:

w tą lipa u mnie.. wyjeżdżam na Święto Zmarłych :thumbdown: jak coś to wypijcie i za mnie za święto przyszłych małżeństw :decayed:

Opublikowano
:bry: jak ktoś jest chętny to mogę na niedzielę zarezerwować tor na kręgle :naughty: i będzie spot na kręgielni :decayed:
Opublikowano

:bry: jak ktoś jest chętny to mogę na niedzielę zarezerwować tor na kręgle :naughty: i będzie spot na kręgielni :decayed:

a na którą godzinę?? bo mi pasuje ale wcześniej niż zwykle :evil:

Opublikowano

no mi nie pasuje w ten weekend..

Opublikowano

no mi nie pasuje w ten weekend..

a to coś nowego :>

Opublikowano

:hi:

panowie ma ktoś numer do jakiegoś taniego laweciarza? bo moją bryczkę chyba będe transportował do Bdg

WIŚNIA wypożycz lawetę, a konia pociągowego Ci załatwię - za paliwo :wink4:

Przypomnij się jutro bo zostawiłem telefon w kabinie :wallbash:

Opublikowano

:bry: jak ktoś jest chętny to mogę na niedzielę zarezerwować tor na kręgle :naughty: i będzie spot na kręgielni :decayed:

a na którą godzinę?? bo mi pasuje ale wcześniej niż zwykle :evil:

no myślę, że spota można zrobić gdzieś 15-16 jeśli wcześniej

Opublikowano

:hi:

panowie ma ktoś numer do jakiegoś taniego laweciarza? bo moją bryczkę chyba będe transportował do Bdg

WIŚNIA wypożycz lawetę, a konia pociągowego Ci załatwię - za paliwo :wink4:

Przypomnij się jutro bo zostawiłem telefon w kabinie :wallbash:

jak coś jesteśmy na łączach :wink4: a tak ogólnie to głowica przyszła :kox: [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 21:40_________________________________________________http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/gallery?Site=PO&Date=20111028&Category=galeria&ArtNo=23106286&Ref=PH&Params=Itemnr=10

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
:siema: auto już umyte, nawoskowane i odkurzone :kox: miłego dnia Wszystkim :decayed:
Opublikowano

:siema:

kurcze ale tu ruch

pewnie z jutrzejszego spota nici :gwizdanie:

Opublikowano

no wszyscy się tak wyrywają, że muszę większego parkingu poszukać :polew:

Opublikowano

Pozdrowienia z miejscowosci Ryki :good: zostalo mi jeszcze jakies 100 km do mojej babci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.