Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może dziś jakiś spontan koło 18? wpadłbym na chwile w przerwie kurowania się :decayed: bo niestety nie wiem czy w niedzielę będę.. odbieram rodziców z lotniska z Warszawy i nie wiadomo czy zdążę wrócić

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grześ zapomniałem że nocki masz :embarrassed:

Opublikowano

a może dziś jakiś spontan koło 18? wpadłbym na chwile w przerwie kurowania się :decayed: bo niestety nie wiem czy w niedzielę będę.. odbieram rodziców z lotniska z Warszawy i nie wiadomo czy zdążę wrócić

u mnie niestety ten weekend wypada :drunk: chyba, że tu na miejscu :wink4:

Opublikowano

a może dziś jakiś spontan koło 18? wpadłbym na chwile w przerwie kurowania się :decayed: bo niestety nie wiem czy w niedzielę będę.. odbieram rodziców z lotniska z Warszawy i nie wiadomo czy zdążę wrócić

Zawsze możesz na 20 pod tesco pojechać :)

Opublikowano

a może dziś jakiś spontan koło 18? wpadłbym na chwile w przerwie kurowania się :decayed: bo niestety nie wiem czy w niedzielę będę.. odbieram rodziców z lotniska z Warszawy i nie wiadomo czy zdążę wrócić

Zawsze możesz na 20 pod tesco pojechać :)

o 20 nie, bo mecz o 20:25 :wink4:

Opublikowano

a może dziś jakiś spontan koło 18? wpadłbym na chwile w przerwie kurowania się :decayed: bo niestety nie wiem czy w niedzielę będę.. odbieram rodziców z lotniska z Warszawy i nie wiadomo czy zdążę wrócić

Zawsze możesz na 20 pod tesco pojechać :)

o 20 nie, bo mecz o 20:25 :wink4:

tobie to nigdy nie pasuje... (ale ja też raczej nie jade :D :D)

Opublikowano

dawać do Świecia lewusy :naughty:

Opublikowano

A co jest w Świeciu ?? :przebiegly:

Opublikowano

jeśli chodzi o dzisiejszą akcję pod BP to ja w tym palców nie maczałem tongue4 ale z tego co wiem na ten temat to spot ogólnych marek pojazdów jest o 14 i wtedy jest przejazd na Vistule, a tam to hulaj dusza piekła nie ma.. kox podejrzewam, że trochę aut będzie jakbyście chłopaki jechali to dajcie znać może chociaż pod BP podjadę bo później nie mam już czasu embarrassed

spota możemy zrobić :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:41_________________________________________________to u góry to treść tekstu buły :D

Opublikowano

Mi to tam rybka aczkolwiek taka kozą się pokazywać nie dośc że wysoko siedzi to brudne.. to szkoda ;P

Opublikowano

znacie jakiegoś dobrego (i najlepiej niedrogiego :decayed: ) hydraulika z Bydgoszczy (super gdyby z Fordonu)? :kwasny:

Opublikowano
:bry: ale tu cisza ostatnio.. :gwizdanie:
Opublikowano

Siema,sima,siema!!

Opublikowano

WIŚNIA umyłem samochód dzisiaj :tongue4:

Opublikowano

WIŚNIA umyłem samochód dzisiaj :tongue4:

:good: to git,się oceni :naughty:

Opublikowano

diekawe

:bry: ale tu cisza ostatnio.. :gwizdanie:

weekend długi da się zrozumieć :drunk:

Opublikowano

jutro jest jakiś spot ??

Opublikowano

Pozdrowienia z Warszawy :hi:

Opublikowano
:hi: z Olsztyna :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.