Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ateeen

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ateeen

  1. ateeen odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wczoraj po raz pierwszy od chyba 2009r. albo kwietnia 2010 Zawisza przegrywa na własnym obiekcie z Termaliką Nieciecza 2:3
  2. Co to za audi w 1:07 ? Ja bym powiedział że to A6 Allroad
  3. Coś spokojniejszego ;P http://www.youtube.com/watch?v=W-GPXkX0YKA oraz hip-hop, jakieś sety itp. itd.
  4. ateeen odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zamiast przypierdzielić, to ten strzela jak by nie miał siły w nodze. Nawet nie wiem czy ja bym tego nie obronił... Balotelli piętą by mocniej kopnął :polew:
  5. ateeen odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Poziom wykonania karnego świadczy o ich talencie i zapale... :polew: :polew: i nic więcej...
  6. Będziesz miał efekt MOTORÓWKI nie wygląda to fajnie...
  7. Wejdź w ten link co ci dałem powpisuj sobie pare rozmiarów opon i wizualnie sobie zobacz jak to bedzie wyglądać jeżeli ramiona zagięte do środka to naciag jak równo no to równo a jak na boki to balon a od chronienia felgi jest rant ochronny na oponie ja np. na felge 6j dałem opone 175/55 a chciałbym 175/50 jest równo i całkiem ładnie bez balona ale i bez naciągu. A jak chcesz zobaczyć daną opone na feldze jak leży to polecam ten link http://www.tyrestretch.com/maintenance.html (teraz niestety jest przerwa techniczna) ale moim zdaniem jeżeli nie chcesz naciągu to 215/40/17 || 215/45/17 będzie najodpowiedniejsze. Zobacz sobie w tym linku tutaj jak już bedzie strona aktywna jak to wygląda ;] A jeśli to ma być koło zimowe to bym sugerował wyższy profil
  8. Mi to tam rybka aczkolwiek taka kozą się pokazywać nie dośc że wysoko siedzi to brudne.. to szkoda ;P
  9. ateeen odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  10. A co jest w Świeciu ??
  11. ateeen odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Z tego co czytałem nie będą dopingować Polaków.. bojkotują nowe stroje
  12. http://www.willtheyfit.com/index.php?width=195&aspect=45&diameter=15&wheelwidth=8&offset=15&width2=175&aspect2=55&diameter2=15&wheelwidth2=6&offset2=35&Submit=Submit Polecam widać jak będzie wyglądała opona na danej feldze a na felge 8j to bym zalożył opone 205 na twoim miejscu ew. 215 no chyba że masz nie wiadomo jaką moc w aucie
  13. ateeen odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale co swoje za kontrakt zgarnia to zgarnia :D a że tak zapytam kolega Inspektor też odpalał fajerwerki we własnej toalecie ?? :naughty:
  14. Zawsze możesz na 20 pod tesco pojechać o 20 nie, bo mecz o 20:25 tobie to nigdy nie pasuje... (ale ja też raczej nie jade :D)
  15. Zawsze możesz na 20 pod tesco pojechać
  16. Dokładnie tak jak piszesz. A ten zasilacz OCZ co to jest?? bo chyba pierwszy raz sie spotykam z tym no chyba że istniało pod inną nazwą. Ja miałem 550W Modecoma (ten mniej awaryjny model ) ale zmieniałem na lepszy markowo a mniejszy mocowo tzn. Pentagrama 430 albo 460W i radzi sobie świetnie.
  17. Kowi właśnie wyszło taniej dlatego tak robiłem fakt trzeba doliczać ale ceny samych części są dużo tańsze niż w sklepie na miejscu. Jedną część zamówiłem tylko w Bydgoszczy
  18. Powiem tak: Składałem kompa swojego jakieś 2 lata temu i praktycznie każda część szła z innej części Polski do mnie. Części wyszukiwałem poprzez serwis www.ceneo.pl różnice były ogromne, ten sam procesor dla przykładu w moim miejscu zamieszkania kosztował ok. 460pln gdzieś indziej (na Południe bardziej) około 500 pln, a ja kupiłem nowy w Gdańsku ze sklepu za 395pln + przesyłka (25-30zł) nie wiem dlaczego były aż takie różnice cenowe.. spodziewałem się 30-40 zł ale 100? ;> dziwne... A taki zestaw(jak podałeś): Procesor: AMD Phenom II X4 955 Black Edition C3 Płyta Główna: Gigabyte 870A-USB3 rev.3.1 Pamięć: GoodRam 4GB 1600 MHz Karta Graficzna: Vertex3D Radeon HD6870 Dysk Twardy: WD Blue 500GB Napęd: Samsung SH-223C Zasilacz: OCZ ZS 550W Cooler: Xigmatek Gaia SD1283 najtaniej szukając na ceneo wyjdzie w granicach 3050pln bez przesyłek
  19. Takiego kupiła moja siostra tydzień temu i póki co jest zadowolona i mi się na nim też fajnie śmiga ale nie wiem gdzie go kupowała i ile dała jakby ktoś chciał wiedzieć to podpytam
  20. ateeen odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: pasują jak ulał Wczoraj Ruch wygrał 2:1 w PP z Cracovią po dogrywce. Zwycięska bramka padła w 121minucie
  21. ateeen odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    No to bo tutaj się jeszcze nie witałem
  22. Jeżeli były to sorry (jestem nowy:P)
  23. Auchan w Bydgoszczy ON - 5,27
  24. Na przeciwko stadionu Zawiszy przy samym moście daja bodajże auta zastępcze ale nie wiem czy tam lakiernik jest. Chodzi mi o róg Modrzewiowej a Gdańskiej albo tu http://www.autosoja.euroadres.pl/index.php?id=oferta
  25. ateeen odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Pięknie utrzymana bawarka ! GRATULACJE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.