-
Piłka nożna
Wczoraj po raz pierwszy od chyba 2009r. albo kwietnia 2010 Zawisza przegrywa na własnym obiekcie z Termaliką Nieciecza 2:3
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Co to za audi w 1:07 ? Ja bym powiedział że to A6 Allroad
-
Muzyka w naszych autkach
Coś spokojniejszego ;P http://www.youtube.com/watch?v=W-GPXkX0YKA oraz hip-hop, jakieś sety itp. itd.
-
Piłka nożna
Zamiast przypierdzielić, to ten strzela jak by nie miał siły w nodze. Nawet nie wiem czy ja bym tego nie obronił... Balotelli piętą by mocniej kopnął :polew:
-
Piłka nożna
Poziom wykonania karnego świadczy o ich talencie i zapale... :polew: :polew: i nic więcej...
-
Czy będą pasowały te opony?
Będziesz miał efekt MOTORÓWKI nie wygląda to fajnie...
-
Czy będą pasowały te opony?
Wejdź w ten link co ci dałem powpisuj sobie pare rozmiarów opon i wizualnie sobie zobacz jak to bedzie wyglądać jeżeli ramiona zagięte do środka to naciag jak równo no to równo a jak na boki to balon a od chronienia felgi jest rant ochronny na oponie ja np. na felge 6j dałem opone 175/55 a chciałbym 175/50 jest równo i całkiem ładnie bez balona ale i bez naciągu. A jak chcesz zobaczyć daną opone na feldze jak leży to polecam ten link http://www.tyrestretch.com/maintenance.html (teraz niestety jest przerwa techniczna) ale moim zdaniem jeżeli nie chcesz naciągu to 215/40/17 || 215/45/17 będzie najodpowiedniejsze. Zobacz sobie w tym linku tutaj jak już bedzie strona aktywna jak to wygląda ;] A jeśli to ma być koło zimowe to bym sugerował wyższy profil
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi to tam rybka aczkolwiek taka kozą się pokazywać nie dośc że wysoko siedzi to brudne.. to szkoda ;P
-
Piłka nożna
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A co jest w Świeciu ??- Piłka nożna
Z tego co czytałem nie będą dopingować Polaków.. bojkotują nowe stroje- Czy będą pasowały te opony?
http://www.willtheyfit.com/index.php?width=195&aspect=45&diameter=15&wheelwidth=8&offset=15&width2=175&aspect2=55&diameter2=15&wheelwidth2=6&offset2=35&Submit=Submit Polecam widać jak będzie wyglądała opona na danej feldze a na felge 8j to bym zalożył opone 205 na twoim miejscu ew. 215 no chyba że masz nie wiadomo jaką moc w aucie- Piłka nożna
Ale co swoje za kontrakt zgarnia to zgarnia :D a że tak zapytam kolega Inspektor też odpalał fajerwerki we własnej toalecie ?? :naughty:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zawsze możesz na 20 pod tesco pojechać o 20 nie, bo mecz o 20:25 tobie to nigdy nie pasuje... (ale ja też raczej nie jade :D)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zawsze możesz na 20 pod tesco pojechać - Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ateeen
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta