Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi się A7 i A6 C7 bardzo podoba.. :slina: zwłacza biała/czarna/szary delfin w pełnym pakiecie S-line :kox:

A7.... :slina: też uważam, że A7 jest piękna, wg mnie najładniejsze audi obecnie w ofercie

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a7 jest za***iste, az sie boje co to bedzie jak pojawi sie s7 i rs7 :kox:

Opublikowano

mi się A7 i A6 C7 bardzo podoba.. :slina: zwłacza biała/czarna/szary delfin w pełnym pakiecie S-line :kox:

A7.... :slina: też uważam, że A7 jest piękna, wg mnie najładniejsze audi obecnie w ofercie

bardziej od A7 podoba mi się moje obecne wozidło (wiadomo, kwestia gustu), ale kiedyś się znudzi. a wtedy... :naughty:

Opublikowano

A mi się podoba moje B5 :evil:

Opublikowano

A mi się podoba moje B5 :evil:

:good:

a mi moje B6 :kox:

:siema:

Opublikowano

Chyba widziałem Cię Artur o 15 koło McDonalda na Focha :mysli: rzucił mi się w oczy winter pakiet :naughty:

Opublikowano

A ja ciebie reniu widziałem w ubiegłym tygodniu koło kauflanda na woj. polskiego :wink4:

Opublikowano

Bryluje na dzielnicy :cool1:

asdasdtt.jpg

Opublikowano

:bry:

A mi się podoba moje B5 :evil:

:good:

a mi moje B6 :kox:

:siema:

jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :decayed:

Opublikowano

:hi:

mi moje b6 też :naughty:

Opublikowano

Reniu jak tam moje vt?

Opublikowano

Osz fak :blink: skleroza :wallbash: na swoją obronę mam tylko to, że obecnie walczę z kalendarzem. Ostatnie szlify....

Opublikowano

Osz fak :blink: skleroza :wallbash: na swoją obronę mam tylko to, że obecnie walczę z kalendarzem. Ostatnie szlify....

spoko az tak bardzo mi sie nie spieszy, tylko myslalem ze moze pw nie doszlo albo cus...

Opublikowano
:siema: i co z tym spotem ? Sobota czy niedziela ? Jakieś wieści ludzie drodzy :tongue4: trzeba jakoś dzionek sobie ustawić :>
Opublikowano

jak na razie na sobotę jest więcej chętnych

Opublikowano

:bry:

A mi się podoba moje B5 :evil:

:good:

a mi moje B6 :kox:

:siema:

jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :decayed:

widziałem cię dzisiaj pod kinem jak z dywanem szedłeś :naughty: i umyj w końcu samochód bo go już nie poznaje jak przejeżdżam z każdym dniem coraz czorniejszy :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 20:08_________________________________________________aaa... i tomka4don widziałem pod galerią w fordonie :naughty:

Opublikowano

:bry:

A mi się podoba moje B5 :evil:

:good:

a mi moje B6 :kox:

:siema:

jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :decayed:

widziałem cię dzisiaj pod kinem jak z dywanem szedłeś :naughty: i umyj w końcu samochód bo go już nie poznaje jak przejeżdżam z każdym dniem coraz czorniejszy :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 20:08_________________________________________________aaa... i tomka4don widziałem pod galerią w fordonie :naughty:

montaż w cafe kultura wykładziny mi się szykuje, więc służbowo byłem :tongue4: , a co do samochodu to myłem dziś....lampy z przodu :polew:

Opublikowano

:bry:

A mi się podoba moje B5 :evil:

:good:

a mi moje B6 :kox:

:siema:

jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :decayed:

widziałem cię dzisiaj pod kinem jak z dywanem szedłeś :naughty: i umyj w końcu samochód bo go już nie poznaje jak przejeżdżam z każdym dniem coraz czorniejszy :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 20:08_________________________________________________aaa... i tomka4don widziałem pod galerią w fordonie :naughty:

montaż w cafe kultura wykładziny mi się szykuje, więc służbowo byłem :tongue4: , a co do samochodu to myłem dziś....lampy z przodu :polew:

ciągle Osłem jeździsz? czy już Białym? :decayed:

Opublikowano

i Osłem i Wichrem, bo jeszcze blachy francuskie to nie za bardzo gdzieś go zostawiać na dłużej w innym miejscu niż praca[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 23:03_________________________________________________ :bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.