Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ja się oczywiście piszę na tą pizzę w weekend, tylko muszę dokładniej znać dzień i godzinę żeby sobie wszystkie plany poustawiać :good: no i przydałoby się też miejsce :decayed:

Siucek, a Ciebie to teraz bardzo często widuję :wink4: głównie przy tej nowej siłowni na Wyzwolenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:bry: damian jak nie bedzie chetnych to my sie spotkamy i jak sie uda to przyjedzie trzech nowych klubowiczow-tylko okres przedswiateczny wiec nie wiadomo jak u nich z czasem ale sa chetni na spoty -a4 b6,a4 b5 i klubowiczka audi 80

fajnie by było gdybyście dali znać wcześniej i żeby godzina była mało wiele stała. Bo wiadomo, że każdy ma jakieś plany o ile osoby na miejscu mogą sobie podjechać w 5 min i najwyżej wrócić do domu jak nie wypali o tyle np ja mam do Bydgoszczy prawie 50 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to tylko ja jestem klubowiczem z kuj-pom :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

a cala reszta to co?....... uzytkownicy..... ktorzy nie pili wodki z innymi klubowiczami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to tylko ja jestem klubowiczem z kuj-pom :decayed:

a tak w ogóle to :hi:

a cala reszta to co?....... uzytkownicy..... ktorzy nie pili wodki z innymi klubowiczami....

nie denerwuj się Przemek - nie zauważyłeś emoty " :decayed: " ? dla mnie forumowicz, vip, klubowicz to żadna różnica. liczy się człowiek :cool1:

tak w ogóle to ja z innymi na zlocie wódki nie piłem, ewentualnie piwo :wink4: więc wyluzuj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu dużo nie mówić od zawsze był widoczny taki podział i nie jest to nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem klubowicze bo kont nie maja wiec nie moga byc forumowiczami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej nie mogą być klubowiczami :naughty: kandydaci na forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poczytaja co tu niektorzy wypisuja to beda tylko szczesliwymi posiadaczami :audi: bo beda sie bali na spoty jezdzic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że na spoty BMW jeździsz.. szkoda, że na naszym byłeś ostatnio... dawno temu :gwizdanie: ale co kto woli :wink4:

Tak kpicie z posiadaczy Bmw a to całkiem normalni kierowcy i obywatele byłem wczoraj na spocie

znam kilku i w większości tacy nie są :gwizdanie:

jednego to nawet mamy na forum co gangsterke sieje :kox: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:36_________________________________________________

ja się oczywiście piszę na tą pizzę w weekend, tylko muszę dokładniej znać dzień i godzinę żeby sobie wszystkie plany poustawiać :good: no i przydałoby się też miejsce :decayed:

Siucek, a Ciebie to teraz bardzo często widuję :wink4: głównie przy tej nowej siłowni na Wyzwolenia :decayed:

Panie i Panowie albo Sobota godzina 18... albo niedziela godzina 16.... ( z sobotą sam nie wiem jak wróce z trasy) a miejsce... to może być ten lokal co byliśmy ostatnio z Rafałem po "ogólnopolskim"

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:38_________________________________________________

SUPER PANOWIE !!! i weź teraz przyjedz do Bydgoszczy na spota !!! :gwizdanie:

i po co ten komentarz...poprostu wczesniej było wiecej chetnych a z TRN i tak nikt nie deklarował, że przyjedzie

coś trzeba było napisać:) nie denerwuj sie Arturku :)

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:39_________________________________________________mam nadzieje że Reniu też się pojawi na pizzy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że na spoty BMW jeździsz.. szkoda, że na naszym byłeś ostatnio... dawno temu :gwizdanie: ale co kto woli :wink4:

Byłem :naughty: ale w CSW to was z CB nie było :tongue4: ja jestem raz na dwa tygodnie w Bydgoszczy jak młoda szkołe ma,i akurat mam takiego farta że spota ni ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że Reniu też się pojawi na pizzy :cool1:

Po "ogólnopolskim" :hahaha: wcinaliśmy, więc może i teraz się uda ;)

******

Siemanko :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...