Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja niestety 28 jestem w pracy , ale bardzo chciałem się przyłączyć do tego protestu ...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Hey, witam wszystkich po dłuuugiej nieobecności. Nie łudzę się, że będzie duży odzew na mój post, ale spróbuję.

W sobotę 28 stycznia organizowane są protesty w wielu miastach Polski:

https://www.facebook.com/notes/stop-wysokim-cenom-paliw-w-polsce/miasta-bior%C4%85ce-udzia%C5%82-w-prote%C5%9Bcie/226293967455342

Może zamiast organizować jakiegoś mało licznego spota w niedzielę, zrobiliśmy przejażdżkę audiczkami po Bydgoszczy z zawrotną prędkością 30km/h i tym samym przyłączymy się do protestu?

bardzo fajny pomysl :good:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:bry:

Hey, witam wszystkich po dłuuugiej nieobecności. Nie łudzę się, że będzie duży odzew na mój post, ale spróbuję.

W sobotę 28 stycznia organizowane są protesty w wielu miastach Polski:

https://www.facebook.com/notes/stop-wysokim-cenom-paliw-w-polsce/miasta-bior%C4%85ce-udzia%C5%82-w-prote%C5%9Bcie/226293967455342

Może zamiast organizować jakiegoś mało licznego spota w niedzielę, zrobiliśmy przejażdżkę audiczkami po Bydgoszczy z zawrotną prędkością 30km/h i tym samym przyłączymy się do protestu?

bardzo fajny pomysl :good:

Przydałoby sie zebrac wieksza grupe... karolusssa zwerbuje :naughty:

Opublikowano

witam :hi: bula jak spryski :naughty:

no są są.. :decayed: wpadnij do mnie do roboty to się dogadamy wezmę je ze sobą, tylko się przypomnij wieczorem :wink4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 14:58_________________________________________________

:bry: Czy w ten week do jakiegoś spotu w Toruniu lub Świeciu dojdzie :mysli:

może coś być, ja się teraz piszę tylko, że popołudniu :gwizdanie:

Opublikowano

Hey, witam wszystkich po dłuuugiej nieobecności. Nie łudzę się, że będzie duży odzew na mój post, ale spróbuję.

W sobotę 28 stycznia organizowane są protesty w wielu miastach Polski:

https://www.facebook.com/notes/stop-wysokim-cenom-paliw-w-polsce/miasta-bior%C4%85ce-udzia%C5%82-w-prote%C5%9Bcie/226293967455342

Może zamiast organizować jakiegoś mało licznego spota w niedzielę, zrobiliśmy przejażdżkę audiczkami po Bydgoszczy z zawrotną prędkością 30km/h i tym samym przyłączymy się do protestu?

dobre! :) jak popołudniu to na pewno wpadne :)

Opublikowano

Dzieńdoberek :lazy:

Opublikowano

:bry:

ziiiiiiimno :confused4:

Opublikowano

:hi:

Jędrek nie narzekaj przynajmniej śniegu nie ma :wink4:

Opublikowano

to fakt.. wolę mróz niż śnieg :decayed: ale i tak wolałbym już wiosnę :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i jak tam Darek? sprzedałeś swojego?

Opublikowano

to fakt.. wolę mróz niż śnieg :decayed: ale i tak wolałbym już wiosnę :kox:

w tym temacie na pewno nie jesteś sam

tym bardziej że kolejny samochód i znowu ( to już stało się chyba tradycją ) zamarzają mi zamki :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie łudzę się, że będzie duży odzew na mój post...

Witam :hi:

Jak widać na facebooku nawet nie ma Bydgoszczy wsród organizujących więc z tego co widzę to były prorocze słowa :)

Ps. Czekam na ten werbunek :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ale tu wicher w komentarzach...:gwizdanie: niedługo na jednej stronie cały tydzień się zmieści z kapeluszami :polew:

Grzesiu przymierzałeś już? Bo widziałem Cię wczoraj jak chyba jechałeś do warsztatu :cool1:

Opublikowano
http://otomoto.pl/audi-rs4-C21787914.html :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:45_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-rs6-rok-gwarancji-1wl-bez-C22352813.html [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:49_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-rs4-C20340246.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-rs4-avant-380-km-2-7-biturbo-2001-rok-i2064245112.html[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:51_________________________________________________który by tu wybrać :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.