Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Manny patrzyłeś na PM ode mnie?

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dobry dobry :hi:

Opublikowano

Witam:hi: to jak koledzy jedzie ktoś na zlot do BT ?? Bo parę osób z kuj-pom miało jechać? Miłego dnia

Opublikowano
Witam:hi: to jak koledzy jedzie ktoś na zlot do BT ?? Bo parę osób z kuj-pom miało jechać? Miłego dnia

ja miałem jechać lecz musiałem zrezygnować :kwasny:

Opublikowano

ładnie tu mieszają :facepalm: że musiałem nowe konto założyć :doh:

Opublikowano

pewnie meila starego nie masz?pisz do hugo odblokuje ci bo tez mialem taki problem:hi:

Opublikowano
ładnie tu mieszają :facepalm: że musiałem nowe konto założyć :doh:

Wysłałem Ci wiadomość co musisz zrobić by zresetować sobie hasło do starego konta.

Opublikowano
pewnie meila starego nie masz?pisz do hugo odblokuje ci bo tez mialem taki problem:hi:

bozia w dzieciach,a tak ogólnie to twój pażdzioch juz na miejscu? bo mnie tu dawno nie było a nie chce mi sie szukać :wink:

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

:slina::slina: też chce takie coś :slina:

Opublikowano

moze i fajne bo napewno bardziej poreczne, ale czy rozni sie bardzo od zwyklago kabla i laptopa? no dobra od kabla ktory obsluguje can i jest troszke drozszy.... wydaje mi sie ze do domowego grzebania, na potrzeby wlasne najtanszy kabel z allegro jest lepszy bo oczywisci tanszy :)

Opublikowano

no właśnie, a nie ma służyć tylko domowemu użytkowi :)

no i niestety nie mam siana aktualniena nowego lapka , a stary doczekał już dość dawno swoich dni

Opublikowano

polowałem na coś bardziej ogólnego do wszystkich aut z wejsciem obd + can , ale niestety ceny zabijają dlatego szybka decyzja i jest VAG-oski skaner

narazie po pierwszych testach na pasacie b5 szwagra i mojej a4 i sprawdza sie idealnie (testy , kontrole , logi , symulacje błedów itd) :wink:

Opublikowano

ale chyba wolę VCDS`a

Opublikowano

moze byc oki jezeli chcesz na tym zarabiac :thumbup1:

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:00 ----------

ja kupilem ostatnio elma do renowki ale cos jest do ciula... oczywiscie na plycie nic nie byl.... wrzucilem pare softow i niby wszystko jest oki ale nie chce mi sie polaczyc z autem, a wiem ze jak kiedys grzebalem to bez problemu laczyl mi sie na moim kablu od audi.... ale wtedy jakis soft inny mialem, do momentu formatu... i wszystko poszlo w piz*u, a teraz nie moge dojsc jak ja to robilem, jak by ktos mial jakies info jakie oprogramowanie wrzucic to bym byl bardzo wdzieczny za jakies wskazowki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.