Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
moja fura osiadła dziś na aluskach :decayed: nareszcie wygląda tak jak powinna :wink: jeszcze zderzaczek i :slina: będzie koks

grześ jak byś alu spolerował to by wgl wyglądało całkiem w pyte

---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:26 ----------

w zeszlym roku na poligonie w toruniu tez byla niezla frekfencja...

ciekawe co bedzie w tym roku trzeba nowy filmik nagrać :kox:

moja fura osiadła dziś na aluskach :decayed: nareszcie wygląda tak jak powinna :wink: jeszcze zderzaczek i :slina: będzie koks

grześ jak byś alu spolerował to by wgl wyglądało całkiem w pyte

---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:26 ----------

w zeszlym roku na poligonie w toruniu tez byla niezla frekfencja...

ciekawe co bedzie w tym roku trzeba nowy filmik nagrać :kox:

miałem zamiar przed założeniem ale już tak ciepło i brak czasu zmusił do założenia:wink: ale jak trafi sie chwila to doprowadzę je do porządku :naughty:

---------- Post added at 17:40 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

moja fura osiadła dziś na aluskach :decayed: nareszcie wygląda tak jak powinna :wink: jeszcze zderzaczek i :slina: będzie koks

ja nawet wczoraj wosk wtarłem w moje rysy i ci powiem nawet wygląda :decayed: tylko ten błotnik :facepalm:

pogadaj z bulą to powie Ci gdzie masz jechać i obędzie się bez kupna błotnika - gość jest MEGA

mnie chodziło o polerkę taką

a co do błotnika to chciał bym ten co mam bo jest w ocynku :wink: a drugi znaleźć ocynk to mnie się nie chce.

Bartek takie mi się nie widzą, wolę standard :thumbup1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
juz czas najwyzszy znalesc kogos z odpowiednim sprzetem i umiejetnosciami zeby skrecic jakis dobry filmik z autami z kuj-pom.... ciekawe jaki koszt by byl zamowienia jakiegos profesjonalnego fotografa/kamerzysty? ktos sie orietuje? wiem ze na audi-80 chyba dj ftb (chyba ze cos przekrecilem ale zaras to sprawdze) cos takiego robil i nawet jezdzil po polsce i ogarnial filmiki z autami... w toruniu tez byl...

ja jestem za :naughty:

Opublikowano

WIŚNIA dopiero teraz odczytałem Twoje PW :facepalm:

Jakoś można zmienić te powiadomienia na pop-upy??

Opublikowano

w ustawieniach jest

Opublikowano

ok poszukam

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

mam :doh:

Opublikowano
WIŚNIA dopiero teraz odczytałem Twoje PW :facepalm:

Jakoś można zmienić te powiadomienia na pop-upy??

:polew:

Opublikowano

Ej lekko portal społecznościowy się z forum zrobił. Znajomi nieznajomi :grin:

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

Bartek pijemy to piwo?

Ja już Teścia odstresowywałem przed lotem do UK więc lekko zmiękczony jestem :whistling:

Opublikowano
Ej lekko portal społecznościowy się z forum zrobił. Znajomi nieznajomi :grin:

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

Bartek pijemy to piwo?

Ja już Teścia odstresowywałem przed lotem do UK więc lekko zmiękczony jestem :whistling:

to wbijaj do mnie

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

Reniu, ogarniesz PW na poniedziałek?:decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
juz czas najwyzszy znalesc kogos z odpowiednim sprzetem i umiejetnosciami zeby skrecic jakis dobry filmik z autami z kuj-pom.... ciekawe jaki koszt by byl zamowienia jakiegos profesjonalnego fotografa/kamerzysty? ktos sie orietuje? wiem ze na audi-80 chyba dj ftb (chyba ze cos przekrecilem ale zaras to sprawdze) cos takiego robil i nawet jezdzil po polsce i ogarnial filmiki z autami... w toruniu tez byl...

ja mialbym takiego zioma. te zdjecia co sa na tym filmiku sa od niego bo przyjechal wtedy na ten zlot zobaczyc co i jak.

ale to trzeba zrobic zebranie, zrobic plan zdjec bo takie strzelanie ujec z jednego miejsca to kicha

do tego trzeba zalatwic żurawia .. bo dopiero wtedy sa fajne foty. moze jakiegos pickupa .. mozliwosci sa ograniczone tylko przez budzet...

wszystko sie rozbija o kase jak mozemy przeznaczyc na taka zabawe.

jezeli kazdy da 10zeta to mozemy zapomniec

ja jestem otwarty do dyskusji.

to kto bedzie jutro? moze podjade w koncu Was zobaczyc.

Opublikowano

ja będę :wink:

Opublikowano

ja też się postaram być

Opublikowano

ja też będę :kox: pickupa nie mamy, ale jest berlingo z otwieranymi drzwiami z tyłu może być do dyspozycji na sesję, kierowca też się do niego znajdzie :wink: mam też znajomego fotografa podpytam ile by za taką akcję chciał, będziemy mieli porównanie cenowe :wink:

Opublikowano

Jak rano nie będzie stal mój klekot na cegłach to i ja się zjawie przed stawić :P

Opublikowano

Wiśnia, jak coś to możemy jechać razem jak fura będzie niesprawna :naughty:

Opublikowano
Wiśnia, jak coś to możemy jechać razem jak fura będzie niesprawna :naughty:

furmanka już śmiga aż miło :naughty: ale dzięki za pamięć

Opublikowano

nie będę miał dostępu do neta, więc w razie jakichkolwiek zmian na jutro poproszę o info na telefon :hi:miłego wieczoru wszystkim :decayed::drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.