Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niestety nie, ciągle czekamy na telefon od Krzysztofa :kwasny:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pytam bo jestem ciekaw jak tam auto wygląda, czy już mają pomalowane :whistling:

Opublikowano

ma ktos jakies doswiadczenie z kamerami cofania takimi z allegro za 300-400zl?, czy lepiej ladowac navi goclevera 500+ z bezprzewodowa kamera cofania/navi/bt.... bo idzie dostac podobnej cenie? ale czy wlanczanie jej i wylanczanie nie bedzie troche meczace? moze ma ktos jakies inne propozycje?

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

a tak pozatym gdzie jest Reniu? bo cos go nie widac na kuj-pom

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

Opublikowano

Kurcze, przegapilem te spotkanie na bronka, jakos mi nie wpadlo w oczy a tak bardzo chcialem przyjechac...............................

Opublikowano

a tak pozatym gdzie jest Reniu? bo cos go nie widac na kuj-pom

Reniu jest chory :wink:

Opublikowano

:hi:

Witam Państwa,

nie było mnie tu kilka miesięcy, więc pozwólcie, że najpierw zapoznam się z tym, co pisaliście :)

P.S. Jak Wasze odczucia związane ze zmianą szaty graficznej (i nie tylko) na forum?

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ktoś w pt. ok 21 się pojawia pod umk itepe?

ps. co sie stało z podpisami z lewej?? :) silnik:524288 - ale co? tyle mam KM? fajnie by bylo :)

Opublikowano

caly czas trwa walka zeby z boku wyswietlane bylo info o aucie jak na starym forum...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ktoś w pt. ok 21 się pojawia pod umk itepe?

ps. co sie stało z podpisami z lewej?? :) silnik:524288 - ale co? tyle mam KM? fajnie by bylo :)

możliwe, że podjadę zobaczyć co się będzie działo :wink: robiłeś już coś z tymi odbłyśnikami?

Opublikowano

taaaaak i jest przezajebiscie. Oświetlam drogę insigniom z bixenonem, któe słyną z dobrych świateł :)) Poprawa o 500% :)

Opublikowano
taaaaak i jest przezajebiscie. Oświetlam drogę insigniom z bixenonem, któe słyną z dobrych świateł :)) Poprawa o 500% :)

też muszę u siebie ten zabieg zrobić w końcu :kwasny:

a tu ciekawa stronka szok co robią :slina:

http://www.showcarstudio.pl/galeria-prac

Opublikowano

no wymienilem tez 2 zarniki na nowe filips, a w trakcie robienia maglownicy uszkodzona zostala przetwornica, więc jest nówka sztuka :)).

Czyli jutro sie widzimy :)

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

no wymienilem tez 2 zarniki na nowe filips, a w trakcie robienia maglownicy uszkodzona zostala przetwornica, więc jest nówka sztuka :)).

Czyli jutro sie widzimy :)

Opublikowano
taaaaak i jest przezajebiscie. Oświetlam drogę insigniom z bixenonem, któe słyną z dobrych świateł :)) Poprawa o 500% :)

też muszę u siebie ten zabieg zrobić w końcu :kwasny:

a tu ciekawa stronka szok co robią :slina:

http://www.showcarstudio.pl/galeria-prac

ciekawe ile taka usluga.... ogolnie ma chyba juz wszyskie kosmetyki zeby uzyskac podobny efekt, no poza maszyna.... ale to nie problem pozyczy sie.... chociaz chce najpierw recznie podzialac...

Opublikowano

siema

wszystkich chętnych zapraszam na :

plakat2012_B2.jpg

tego co słyszałem to jest mobilizacja z całej PL na ten zlot klubów BMW

wstęp wolny ;)

Opublikowano
taaaaak i jest przezajebiscie. Oświetlam drogę insigniom z bixenonem, któe słyną z dobrych świateł :)) Poprawa o 500% :)

też muszę u siebie ten zabieg zrobić w końcu :kwasny:

a tu ciekawa stronka szok co robią :slina:

http://www.showcarstudio.pl/galeria-prac

ciekawe ile taka usluga.... ogolnie ma chyba juz wszyskie kosmetyki zeby uzyskac podobny efekt, no poza maszyna.... ale to nie problem pozyczy sie.... chociaz chce najpierw recznie podzialac...

z tego co mnie słuchy doszły to 600zł, ale jest jeszcze wyższa półka "detaling" i wtedy patyczki do uszu idą w ruch, część zdjęć jest przy multiwanie i przy motorze

Opublikowano

czy ktos u nas sprzedawal honde?

Opublikowano
czy ktos u nas sprzedawal honde?

Damian

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

taaaaak i jest przezajebiscie. Oświetlam drogę insigniom z bixenonem, któe słyną z dobrych świateł :)) Poprawa o 500% :)

też muszę u siebie ten zabieg zrobić w końcu :kwasny:

a tu ciekawa stronka szok co robią :slina:

http://www.showcarstudio.pl/galeria-prac

ciekawe ile taka usluga.... ogolnie ma chyba juz wszyskie kosmetyki zeby uzyskac podobny efekt, no poza maszyna.... ale to nie problem pozyczy sie.... chociaz chce najpierw recznie podzialac...

z tego co mnie słuchy doszły to 600zł, ale jest jeszcze wyższa półka "detaling" i wtedy patyczki do uszu idą w ruch, część zdjęć jest przy multiwanie i przy motorze

za 600 to juz mozna niezly zestawik wyrwac....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.