Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WAŻNE!!!

DLA OSÓB, KTÓRE PISZĄ SIĘ NA 18 MAJA NA SPOT Z SESJĄ FOTOGRAFICZNĄ ORAZ KRĘCENIEM FILMIKU, MUSZĘ PODAĆ NASZĄ PROPOZYCJĘ CENY JAKĄ MOŻEMY ZAPŁACIĆ ZA TAKĄ USŁUGĘ. NIE ZNAM SIĘ NA TYM, WIĘC PROSZĘ O POMOC

link do strony fotografa:

http://turzynskiphotography.pl/?page_id=441&album=4&gallery=25

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

http://allegro.pl/airbag-poduszka-kierowcy-audi-a6-c5-multifunkcja-i2306745861.html o taką poduszkę chodzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdjęcia ładne :decayed: tylko ja też nie mam pojęcia ile najlepiej jak on powie, ale ja się piszę jak coś:hi:

Opublikowano

Bula powiedz mu jak sie nie moze okreslic ze dostanie 4pak browara.... z ta poduszka moze nie byc tak latwo jak z moja..... musial by koles przeslac fotke od spodu zeby bylo widac wtyczke....

Opublikowano

:hi:

też mu mówiłem, że on ma się określić dziś będzie wiadomo co z kamerzystą, proponuję listę chętnych puścić w obieg :wink:

spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. ..

Opublikowano
mi pasuje, niech Reniu podwiesi info w pierwszym poscie i ewentualnie jak zrzutka na fotografa/kamerzystę :wink:

Dajcie tekst który mam powiesić w pierwszym poście:hi:

-----

Siemanko :kawa:

Opublikowano
no i dobra to jedziemy... PIATEK 18 MAJ SPOCIK Z FOTOGRAFEM!!! dobra zeby nie bylo proponuje godzine 17 komu pasuje pisac komu nie tez pisac napewno sie jakos to dostosuje, dotego miejsce.... mi to bez roznicy czekam na propozycje...

ja niestety w tym terminie odpadam :(

Opublikowano

spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. dropsone

trzeba jeszcze okreslic miejsce i godzine....

Opublikowano

spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. dropsone

3. dobis1

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ce0d368ba91688c.html

zawitał ręczny w skórce

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ce0d368ba91688c.html

zawitał ręczny w skórce

Opublikowano

spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. dropsone

3. dobis1

4. Janekx

Opublikowano

spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. dropsone

3. dobis1

4. Janekx

5. marcintuchola

Opublikowano
spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. dropsone

trzeba jeszcze okreslic miejsce i godzine....

jeśli chodzi o miejsce kwestia otwarta (Bydgoszcz, Toruń, Świecie...) , jeśli chodzi o godzinę to ze względu na to, że tj. piątek proponuję 18

Opublikowano

moze byc 18

Opublikowano

spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. dropsone

3. dobis1

4. Janekx

5. marcintuchola

6.wera

Opublikowano

Chciałbym się również pojawić, ale mam sporo obowiązków zawodowych i nie wiem czy będę mógł to pogodzić.

Opublikowano

Dobra trzeba ustalic jeszcze miejsce, i Reniu podwieszaj do pierwszego postu :decayed:

Opublikowano

Ale co? Przecież nie listę :naughty: Przydało by się kilka słów więcej... :whistling:

Opublikowano

spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta: godzina 18 to juz wiemy.... jeszcze miejsca... no i ten fotomiszcz.... niech sie okresli ile kasy chce... Predzej Newman tez cos pisal o fotografie...

Opublikowano

spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. dropsone

3. dobis1

4. Janekx

5. marcintuchola

6.wera

7. jedrekx

a może by tak utworzyć osobny wątek do tego?

Opublikowano
spot 18.05.2012 fotograf/kamerzysta:

1. bula

2. dropsone

3. dobis1

4. Janekx

5. marcintuchola

6.wera

7. jedrekx

a może by tak utworzyć osobny wątek do tego?

mówisz i masz :wink:

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=234098

Opublikowano

wydaje mi sie ze lepiej bylo zostac w tym watku, teraz zrobi sie balagan, ale skoro juz jest to oki....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.