Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyglada na klucz lub cos podobnego :angry:

ja na weekend sie pisze na niedziele

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w sobotę to ja odpadam bo ojciec 60tkę wyprawia :decayed:

Opublikowano
w sobotę to ja odpadam bo ojciec 60tkę wyprawia :decayed:

Jędrek wpadaj jutro pod UMK wieczorem :wink: w ogóle to ktoś się tam wybiera jutro?

Opublikowano

zobaczę jak będzie z czasem, ale jak nigdzie nie będę szedł na imprezę i będzie ciepło to postaram się podjechać :decayed:

Opublikowano

Joł!

Te wieczorne spoty pod umk to o której? ;)

Opublikowano

:siema:

:kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ja chyba auta nie odbiore dzisiaj, takze raczej nie bede chyba ze wezme auto zony :facepalm:

Opublikowano

Przemek ja też dziś Audi nie będę miał tylko Berlingo podlecę jak coś :wink:

Opublikowano

podziękował za płytkę

a tak na marginesie słyszał ktoś może jakieś opinie o lakierniku na końcu ulicy wodnej - jak dołem lecimy do przechowa na samym zakręcie

mam zamiar przymierzyć się do polerki autka no i opinia byłaby pomocna co jakości robocizny

jak ktoś coś wie to z góry dzięki

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
podziękował za płytkę

a tak na marginesie słyszał ktoś może jakieś opinie o lakierniku na końcu ulicy wodnej - jak dołem lecimy do przechowa na samym zakręcie

mam zamiar przymierzyć się do polerki autka no i opinia byłaby pomocna co jakości robocizny

jak ktoś coś wie to z góry dzięki

wiem, że tam coś jest ale nie widziałem jego roboty, jak się coś dowiem w temacie to dam znać :wink:

Opublikowano

bula dołączyłem dzisiaj do klubu uszkodzonych zderzaków :chytry: pożyczyłem auto kumplowi bo potrzebował auto z hakiem i odczepiła mu się przyczepka :facepalm: świeżo pomalowany zderzak tylny już nie jest taki ładny... z Kempesem stwierdziliśmy że jakieś fatum krąży... najpierw jendrex i winczako potem Ty i Artur a tera ja... pięć aut w takim krótkim czasie to nic innego jak fatum:song:

Opublikowano

mmmmmmmmmmmmmmmmmega :))))

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

mmmmmmmmmmmmmmmmmega :))))

Opublikowano
bula dołączyłem dzisiaj do klubu uszkodzonych zderzaków :chytry: pożyczyłem auto kumplowi bo potrzebował auto z hakiem i odczepiła mu się przyczepka :facepalm: świeżo pomalowany zderzak tylny już nie jest taki ładny... z Kempesem stwierdziliśmy że jakieś fatum krąży... najpierw jendrex i winczako potem Ty i Artur a tera ja... pięć aut w takim krótkim czasie to nic innego jak fatum:song:

:facepalm::facepalm::facepalm: bym się chyba zapłakał...miesiąc po lakierniku..:shock3: czyli teraz rezamy zderzaki od S4 B5 to tylca :kox:

Opublikowano
bula dołączyłem dzisiaj do klubu uszkodzonych zderzaków :chytry: pożyczyłem auto kumplowi bo potrzebował auto z hakiem i odczepiła mu się przyczepka :facepalm: świeżo pomalowany zderzak tylny już nie jest taki ładny... z Kempesem stwierdziliśmy że jakieś fatum krąży... najpierw jendrex i winczako potem Ty i Artur a tera ja... pięć aut w takim krótkim czasie to nic innego jak fatum:song:

szkoda gadać...:facepalm:

Opublikowano

a Ty Artur działasz z AC czy nie masz pomysłu na te rysy? :kwasny:

Opublikowano

moj już stoi na lakierni bo pozostało tylko lakierowanie całego

20120524567.jpg

20120524569.jpg

20120524570.jpg

<br /><br />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.