Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzes ja w 1z mam jednomas :wink: a gwint jak to gwint nakretki nie do ruszenia.....

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Grzes ja w 1z mam jednomas :wink: a gwint jak to gwint nakretki nie do ruszenia.....

a no chyba, że tak :wink:

Opublikowano
Grzes ja w 1z mam jednomas :wink: a gwint jak to gwint nakretki nie do ruszenia.....

szczęściarz :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
no coż zrobić...przynajmniej będzie świeży lakier na aucie :doh:

ejjjj no to juz przesada... rozumiem jakby ktos po zlosci szedl i przerysowal pare aut ale tu ewidentnie jest porysowany z kazdej strony.

Cos mi tu nie pasuje Arczi...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chłopaki ma ktoś te dolne zapinki od tylnej kapany? przy zdejmowaniu jedna mi się ułamała...

Opublikowano

dobra najpierw, wrzyce tu... lampy depo zespolone z mojego auta h7+h7 razem z zarowkami, brak silniczkow, jeden dolny uchwyt dorobiony, nie widoczny po zalozeniu lampy, 200zl

Opublikowano

Bartek dowiedziałeś się coś na temat tego lakiernika ?

Opublikowano
Bartek dowiedziałeś się coś na temat tego lakiernika ?

ogólnie nieznany nawet u chłopaków w Gordonie, tylko wiedzą, że istnieje...ale polecali Szczebla i Statkiewicza w Przechowie obok "Trucka"

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

dobra najpierw, wrzyce tu... lampy depo zespolone z mojego auta h7+h7 razem z zarowkami, brak silniczkow, jeden dolny uchwyt dorobiony, nie widoczny po zalozeniu lampy, 200zl

cena bardzo dobra brać puki okazja :naughty:

Opublikowano

ok już jakaś tam informacja jest . O Szczeblu słyszałem malował mi błotnik przy Golfie ceny ma moim zdaniem wysokie ( nie wiem ile by wziął za polerkę )

Opublikowano

zapytam się go bo całkiem możliwe, że będę się z nim widział

Opublikowano

ok :hi:

ale tak koło 300 na pewno

ten na wodnej kiedyś się go pytałem chciał 200

Opublikowano

piszę już z wyprzedzeniem.. czy byłby ktoś chętny na spota w niedzielę? bo coś ostatnio z tym kiepsko..

Opublikowano

yes :banan:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-na-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-120/maj-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-na-forum-236315/ :dancing::dancing:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Przemek głos poleciał :decayed:

ps. ja też się piszę na spota

Opublikowano
yes :banan:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-na-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-120/maj-naj%C5%82adniejsze-zdj%C4%99cie-a4-na-forum-236315/ :dancing::dancing:

Poszło kliknięcie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.