Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema.....:decayed: bula fury nie widać pod Komfortem.... przeniosłeś się gdzieś??

Opublikowano

ja już po spocie, dzięki :hi: dziś wybitnie spot Audi A4 był... pojawił się Nissan, Citroen, Audi A5 i jedno.. Audi A4 :decayed:

Opublikowano

Dobrze za Reniu przyjechal bo by byl prawdziwy spot a4....

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

DSCF2304.jpg

i takie tam...... dywaniki....

DSCF2306.jpg

Opublikowano

Dywaniki pierwsza klasa :banan: Dziękuję wszystkim za spota :hi:

Opublikowano

Reniu przypomnij mi w niedziele wieczorem o tym boczku bo mam do w garazu a i tak musze w poniedzialek tam podjechac..

Opublikowano

:siema:

siema.....:decayed: bula fury nie widać pod Komfortem.... przeniosłeś się gdzieś??

koniec opierdalania teraz ciągnę na swój rachunek :kox:

Dobrze za Reniu przyjechal bo by byl prawdziwy spot a4....

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/DSCF2304.jpg

i takie tam...... dywaniki....

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/DSCF2306.jpg

oj tam oj tam... jak się ma Padakę w wersji "exclusive" to i dywaniki z wykładziny hotelowej się znajdą :polew:

dzięki wszystkim obecnym za spota :hi:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

:bry:

nareszcie forum działa :banan:

Opublikowano

Koledzy gdzie mogą dać do wypiaskowania i malowania felgi 18 cali? Żeby było cenowo dobrze i wyglądało dobrze:)

Opublikowano

siema :hi:

jak by ktos chcial MOTULA w fajnej kasie to pisac :)

Opublikowano

jak by ktos chcial MOTULA w fajnej kasie to pisac :)

na weekend potrzebuje 8L 0w40 i filtr oleju do BMW e38 silnika m62TUb35 .... daj znać na PW czy masz ;)
Opublikowano

:siema:

ale mi się tydzień zaczął... :facepalm:

20120723463.jpg

20120723464.jpg

<br /><br />

Wiśnia masz jeszcze te pisaki? Bo ryski muszę zatuszować :polew:

Opublikowano

nie wesoło... coś poważnego się stało? AC miałeś na cytryne?

Opublikowano

AC nie mam, pójdzie z OC sprawcy, ogólnie to szału nie ma.. w piątek będą oględziny szkodowca, ale przy mechaniku i jak będzie chciał to przy nim będą zdejmować elementy

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano

:siema:

Bartek współczuję :kwasny:

Opublikowano
Koledzy gdzie mogą dać do wypiaskowania i malowania felgi 18 cali? Żeby było cenowo dobrze i wyglądało dobrze:)

ja malowalem swoje w arpolu po znajomosci za 250zl ale nie polecam..... straszna sztuka....

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

AC nie mam, pójdzie z OC sprawcy, ogólnie to szału nie ma.. w piątek będą oględziny szkodowca, ale przy mechaniku i jak będzie chciał to przy nim będą zdejmować elementy

to dobrze ze nie z twojej winy...

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

bardzo dobrze bo czesto wychodzi ze po rozebraniu dopiero wychodzi co jeszcze jest uszkodzone i trzeba wolac rzeczoznawce jeszcze raz...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.