Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Buła:doh: młoda mi mówiła że jej opowiadałeś że ledwo co z życiem uszedłeś a tu parę rysek i maska trochę wgnieciona :polew:

Opublikowano

Witam jest mala sprawa :) posiada ktos z kuj-pom radyjko concert 3? zakupilem takie radio ale cos mi stacje slabo sciaga a nie raz wogole i mysle ze moze byc cos z antena w radiu i bym chcial podjechac i podlaczyc od kogos zeby sprawdzic czy to wina radia :) jak co piszcie na pw :) pozdr

Opublikowano

pewnie wzmacniacz ktory masz pod podsowitka na tylniej szybie:hi:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Opublikowano
:siema:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Buła:doh: młoda mi mówiła że jej opowiadałeś że ledwo co z życiem uszedłeś a tu parę rysek i maska trochę wgnieciona :polew:

:siema:

oj tam oj tam..:wink: powiedz lepiej młodej, że mam coś na wzmocnienie sierści dla Twojego kocura, żeby tak nie wypadała :naughty:

Opublikowano

:bry:

co za dzień, dopiero do firmy dojechałem :grin:

Opublikowano
:bry:

co za dzień, dopiero do firmy dojechałem :grin:

czyli kawa i do domu, bo zaraz koniec :decayed:

Opublikowano

trochę roboty mam, do domu o 16:30. wcześniej po mieście jeździłem i kilka spraw załatwiałem :decayed:

Opublikowano

kto jutro jedzie? ja startuje z torunia ok 8 rano (no moze pare minut po) w razie cos mozemy sie spotkac na na platnej na shellu za nowymi marzami, chyba ze cos to dzwonic

Opublikowano

ja nie dam rady...

Opublikowano
pewnie wzmacniacz ktory masz pod podsowitka na tylniej szybie:hi:

wlasnie ze jak mialem concert 2 to mi ladnie wszystko sciagalo...a jak zalozylem concert 3 to nie sciaga juz...to nikt nie ma concert 3 zeby podlaczyc i sprawdzic u mnie

Opublikowano

nie kojarzę żeby ktoś (z tych, którzy przyjeżdżają na spoty) miał concerta III.

Opublikowano
pewnie wzmacniacz ktory masz pod podsowitka na tylniej szybie:hi:

wlasnie ze jak mialem concert 2 to mi ladnie wszystko sciagalo...a jak zalozylem concert 3 to nie sciaga juz...to nikt nie ma concert 3 zeby podlaczyc i sprawdzic u mnie

moze jest taka sama sytuacja jak ze zmiana cI na cII antena sterowana jest w inny sposob i wzmacniacz antenowy sie wogole nie zalancza... z tego co pamietam to w cII musialem znalesc miejsce na plytce gdzie pojawial sie + po wlaczeniu radia i z tamtad podalem zasilanie na antene... bo w kostce chyba niebylo.... moze cIII ma sterowanie jak cI poszukaj rozpiski pinow cIII

Opublikowano

Kieras olej i filtry ogarnięte .... Wielkie Dzięki :hi:

btw przyszła paczuszka dziś :kox:

dscn0494se.jpg

(więcej o modach w siódemie w moim wątku )

Pozdro :wink:

Opublikowano

widze ze jeste jakis konkretny problem z tym bo sa identyczne tematy na elektrodzie i forum a3 od 2008 od odpowiedzi....

Opublikowano

w RNS-e jest tez taki problem z radiem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.