Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopisałem odpowiednią datę w pierwszym poście.

:kawa:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: a nie miało być UMK?:eusathink:
Opublikowano

Najwyżej się przetransportujmy ;)

Opublikowano

:bry:

Dzis wylot do Paryza :naughty:

W srode jest swieto, prawda? Moze jakis spot? :decayed:

Opublikowano

PAnie i Panowie...dziś byłem w ASO Konarzewski i mamy jako klub rabacik...po wszelkie dane w sprawie rabatu proszę na PW a jeszcze lepiej na spocie...

...POZDRO dla Nowego Kolegi :hi:

Opublikowano

Ja jeszcze nie jestem pewien czy wyrobię się na wyjazd do torunia, a będzie miał ktoś może kabel z laptopem na zlocie? Bo po zmianie lamp nie działa mi samopoziom.

Opublikowano

Siemka!

Wrócił z Łeby i zadowolony ze spalania :D hehe...

Bula widziałem Cię w Łebie w niedzielę jak się lansiłeś z "zimnym łokietkiem" xD

Opublikowano
Siemka!

Wrócił z Łeby i zadowolony ze spalania :D hehe...

Bula widziałem Cię w Łebie w niedzielę jak się lansiłeś z "zimnym łokietkiem" xD

oj tam oj tam :whistling::decayed: trzeba było kiwać kierowca zastępczy siedział obok jakiś browar by się spiło :wink:

Opublikowano

Witam

To ja też się pochwalę nowym zakupem :decayed:

20120809071.jpg

<br /><br />

20120809072.jpg

<br /><br />

Serce napędzające tą małą bestię to 160KM na V-tecu. Wszystkie włosy stają gdy załącza się V-TEC - wrażenie niesamowite :banan:

Opublikowano
Siemka!

Wrócił z Łeby i zadowolony ze spalania :D hehe...

Bula widziałem Cię w Łebie w niedzielę jak się lansiłeś z "zimnym łokietkiem" xD

ile wyszło?

Opublikowano

Newman dawj dzisiaj na umk :naughty:

Opublikowano

no tak jak pisalem niestety nie dołącze :(

ale bardzo licze na jakies foto story .. chetnie zobacze znajome twarze

Arczi.. dodzwoniles sie do bobra?

Opublikowano
Siemka!

Wrócił z Łeby i zadowolony ze spalania :D hehe...

Bula widziałem Cię w Łebie w niedzielę jak się lansiłeś z "zimnym łokietkiem" xD

ile wyszło?

zrobiłem 430 km i wyszło z tankowania 10,2 lpg

Opublikowano
:siema:
ArturB6 ustrzelony w sobotę w Stopce na rybkach :D

Jak poszło?

ogólnie tragedi jak zawsze :decayed:

Kiedyś (tzn. kilka lat temu :decayed:) było tam lepiej. Teraz akwen jest zarybiany, więc może niedługo będzie ciekawiej.

Jakieś inne miejsca w okolicach godne uwagi polecasz?

Opublikowano
:siema: dzięki obecnym za spota, podoba mi się ta miejscówka :kox: dobis a co to za zmiany? :wink:
Opublikowano

KRYSTIAN1987 - jestem początkujący w temacie więc nie bardzo...ponoć dobra ryba siedzi w jeziorze w Byszewie :naughty:

Również dziękuje za spota w TRN...Dropson pokazałeś nam zajefajną miejscówkę :kox::kox:

---------- Post dopisany 11-08-2012 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2012 at 23:27 ----------

:siema:

Opublikowano
:siema: dzięki obecnym za spota, podoba mi się ta miejscówka :kox: dobis a co to za zmiany? :wink:

miała być tamta malowana ale Pana Janka nie ma i będzie może w połowie października, polatałem tutaj po lakiernikach i blacharką wyszło by pewnie ponad 2 koła więc wziąłem te dwa koła dołożyłem troszkę i jest mała bestia:whistling: Trochę też trzeba przy niej posiedzieć ale wiesz że ja to lubię :decayed: Tamtą jak by co to mam na sprzedaż (mechanika bez zastrzeżeń a blacharka wiadomo - Civic:grin:)

Opublikowano
:siema: Grzesiu wtedy po świeże bułki zdążyłeś, a teraz to przed wypieczeniem będziesz jak V-tec się załączy :decayed:
Opublikowano

a gdzie byliscie ze tak zachwalacie? :)

Opublikowano
a gdzie byliscie ze tak zachwalacie? :)

w plazie na parkingu, kulturka się tam zrobiła :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.