Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

i na eS :decayed:

nie ma nic do kupienia Ci powiem tak szczerze sama trupolandia dosłownie a za granicą są auta ładne i dobre ale się cenią grubo

póki co odpuszczam ale jeśli się trafi okaz to czemu nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ciebie też już dawno nie było i na SF też Cię nie widziałem ostatnimi czasy :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi ktos kupic zimowek na ten rok? mam na sprzedaz swoje stalowe 15" 4 felgi w stanie nie najgorszym, ori audi 5x112 kola prosciutkie, na dwóch nowe opony z zeszlego roku goodyear ultra grip 7+ z przebiegiem ok 5-7tys.... i dwie opony pneumat jest jeszcze kawal gumy na nich tylko ze sa starsze, nie pamietam dokladnie dot, oczywiscie wszystko zlozone do kupy wywazone i podpisane, tylko zakladac na auto i jezdzic.... chcialbym ze wszystko 500zl? (500zl kosztowaly w zeszlym roku same 2opony z przesylka)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropson a co zakłądasz?? 16" czy większe??

stwierdzilem ze nie bede jezdzil samochodem w zime, co za tym idzie zimowki mi nie potrzebne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem dziś auto, a zapowiada się na deszcz :facepalm: po prostu świetnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś może styczność z Toyotą Yaris drugiej generacji (od 2005) ? Planuje coś takiego kupić do miasta, żeby było tanio i się nie psuło - jako miejskiego zapierdalacza, bo Audi mi na takie dojazdy średnio ekonomicznie wypada :facepalm: Myślałem o tym najprostszym silniku 1,0 69 ps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz żeby było bezawaryjnie to kup I-szą generację, druga podobno nie jest aż tak udana jak pierwsza. ale to tylko słyszałem kiedyś od znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyłem dziś auto, a zapowiada się na deszcz :facepalm: po prostu świetnie..

standard po umyciu auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy jakiś spot w ten weekend? Ogólnie było wspominane o wyjeździe do Ina :whistling:

Paweł zapomniałem Ci mówić kolega ma seicento w gazie na sprzedaż, będziesz miał ekonomię za garść srebrników :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe miałem kiedyś, ogólnie spoko autko ale raz miałem mały wypadek i jak zobaczyłem co się dzieje z tym samochodem przy wypadku to podziękowałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...