Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba było B6 trzymać bo fajne było :wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Manny kolorek słuszny :decayed: widzę że xenon siedzi :wink: a co jest więcej?

O której jest ten ewentualny spot?

Opublikowano

mi pasuje 13 :decayed: później rodzina się do mnie zjeżdża :facepalm:

Opublikowano
trzeba było B6 trzymać bo fajne było :wink:

ano ano było i nie ma

Opublikowano

mi pasuje jak zawsze koło 17, jeśli będą chętni mogę podjechać. :decayed:

Opublikowano

Ja też postaram się podjechać.

Artur takiego wypasu jak u ciebie to nie ma ;P

Opublikowano

Kilka gratów od B6 mi zostało jakby ktoś coś potrzebował np:

pióra aero nowe

listwy s4 wewnętrzne

lampki drzwiowe białe

lusterko wsteczne kolor czarny

uchwyt do holowania w przedni zderzak

czujnik światła wstecznego

felga z oponą 16' - zapas

panel klimy 1DIN

kosz 1DIN

uchwyt na telefon

żarniki HID 2x 8000K używki i 1szt 6000K

Opublikowano

to co? 17 pod Łuczniczką jak nie będzie padać? a jak będzie to tesco..

Opublikowano

ok

Musti, najpierw muszę się tochę odbić finansowo ;)

Opublikowano
ok

Musti, najpierw muszę się tochę odbić finansowo ;)

napiszesz na pw ile dałeś?

Opublikowano

Manny a Ty podlecisz na 17??

Opublikowano
:dziura:
Opublikowano

dzięki za spot, Manny super autko! i były 3 Szaraczki :decayed:

Opublikowano
ok

Musti, najpierw muszę się tochę odbić finansowo ;)

spokojnie jakbyś coś potrzebował to pisz :wink4:

Opublikowano

Pierwszy spot od nie pamiętam kiedy zaliczony ;P

Opublikowano

Artur czekamy na fotki :decayed:

Opublikowano

:siema:

Artur czekamy na fotki :decayed:

wczoraj nie byłem już przy kompie a dziś będę w domu dopiero wieczorem, więc wtedy wrzucę foty szraków :decayed:

PS. Manny fura konkret...tak myślę, że jest bardzo fajnie wyposażona, bo to co ma to te najdroższe rzeczy już siedzą :decayed:

Opublikowano
:siema:
Artur czekamy na fotki :decayed:

wczoraj nie byłem już przy kompie a dziś będę w domu dopiero wieczorem, więc wtedy wrzucę foty szraków :decayed:

PS. Manny fura konkret...tak myślę, że jest bardzo fajnie wyposażona, bo to co ma to te najdroższe rzeczy już siedzą :decayed:

Dzięki :grin: Patrząc na twoją B6 i słuchając dalszych planów, aż się chce modzić :thumbup1: Cóż, na razie będzie to co trzeba zrobić ;)

:hi:

PS Pierwszy mod w drodze - ramki klubowe :polew:

Opublikowano

Artur jak to bylo z tymi znizkami w aso, sa tylko w Bydgoszczy czy obojetnie gdzie? potrzebowalbym zaslepki spryskow do przedlifta, a nie ma nie teraz na miejscu, moze ktos musi podjechac do aso to przy okazji by mi sie zapytal o nie.... bo nie ma sie co oszukiwac ale ori u gajosa sa tansze niz na allegro nowe/używki/zamienniki :facepalm: jak cos podam nr.

8D0955275 lewa

8D0955276 prawa

Opublikowano

Dropson..ASO Bydgoszcz 15%...ale dziś będę tam dzwonił o graty dla siebie to zpaytam o Twoje zaślepki :wink:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Manny a Ty sie dowiedz o tą uszczelkę bo kolega jest bardzo mocno zainteresowany :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.