Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ok

Musti, najpierw muszę się tochę odbić finansowo ;)

spokojnie jakbyś coś potrzebował to pisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Artur czekamy na fotki :decayed:

wczoraj nie byłem już przy kompie a dziś będę w domu dopiero wieczorem, więc wtedy wrzucę foty szraków :decayed:

PS. Manny fura konkret...tak myślę, że jest bardzo fajnie wyposażona, bo to co ma to te najdroższe rzeczy już siedzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:
Artur czekamy na fotki :decayed:

wczoraj nie byłem już przy kompie a dziś będę w domu dopiero wieczorem, więc wtedy wrzucę foty szraków :decayed:

PS. Manny fura konkret...tak myślę, że jest bardzo fajnie wyposażona, bo to co ma to te najdroższe rzeczy już siedzą :decayed:

Dzięki :grin: Patrząc na twoją B6 i słuchając dalszych planów, aż się chce modzić :thumbup1: Cóż, na razie będzie to co trzeba zrobić ;)

:hi:

PS Pierwszy mod w drodze - ramki klubowe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur jak to bylo z tymi znizkami w aso, sa tylko w Bydgoszczy czy obojetnie gdzie? potrzebowalbym zaslepki spryskow do przedlifta, a nie ma nie teraz na miejscu, moze ktos musi podjechac do aso to przy okazji by mi sie zapytal o nie.... bo nie ma sie co oszukiwac ale ori u gajosa sa tansze niz na allegro nowe/używki/zamienniki :facepalm: jak cos podam nr.

8D0955275 lewa

8D0955276 prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropson..ASO Bydgoszcz 15%...ale dziś będę tam dzwonił o graty dla siebie to zpaytam o Twoje zaślepki :wink:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Manny a Ty sie dowiedz o tą uszczelkę bo kolega jest bardzo mocno zainteresowany :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :kawa:

Manny... gratki z auta, oby dobrze służyło :thumbup1:

W weekend byłem u żony i córki nad morzem :naughty: niestety załapałem się na jednego checkpointa :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropson..ASO Bydgoszcz 15%...ale dziś będę tam dzwonił o graty dla siebie to zpaytam o Twoje zaślepki :wink:

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Manny a Ty sie dowiedz o tą uszczelkę bo kolega jest bardzo mocno zainteresowany :kox:

Dowiem sie jak najszybciej i dam ci znac.

Jak bedziesz dzwonil do ASO moglbys zapytac o klapke akumulatora? 8E1 819 422

Dzieki Reniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

many juz masz odpowiedz od Dropsa :decayed::decayed:

a Dropson Ty masz PW

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

ja juz graty o ktorych mowiłem wczoraj zamowilem :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes zarejestrowany na atk? zapytaj Bolo jakos na dniach zakladal i pisal ze zadowolony ja mialem taki z 3 lata i tez bylo oki, wrzucilem tutka jak rozebrac tunel i zamontowac go.... jak cos to moge linka podeslac.... ale ogolnie nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...