Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebujesz koniecznie polski? Tam wszystko jest raczej zrozumiałe po angielsku... Jaką masz wersję VCDS na dzień dzisiejszy?

PS. Drobny warning dla świeciaków. Trwa chyba jakaś obława na Wodnej. Ostatnio popołudniami regularnie ustawiają się koło Gajówki i na wysokości ciepłowni. Wyłapałem 300 :/

mam Polski Vag 4.9 muli się coś czasami nie mogę się połączyć a to z klimą z immo z tego względu chciałem coś innego

do klimy wez vag-coma 3.11 i zwolnij komunikacje zeby bledow nie lapal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Stówka !!!
Program działa pod W7 64bit. Zasadniczo wiec na W8 powinno być tak samo, aczkolwiek..

mi VCDS nie chodzi na W7 HP.. i obsługuje na starym laptopie, gdzie jest Win XP :facepalm:

Jak mówi pewien fragment z Pisma Świętego: "Kto nie ma fotki z Białego Boru niech pierwszy rzuci kamień"

nie mogę znaleźć żadnej emotki z rzucaniem więc napiszę "rzucam kamień" :grin::grin::grin:

podesłałby mi ktoś nr do tego gościa z Solca co kiery obszywa? kolega chciałby tam obszyć..

Numeru już niestety nie mam, ale wiem gdzie warsztat ma, zawsze można podjechac.

odnosnie vaga na systemy x64 to polecam program virtualbox - tworzy wirtualnego pc na którym instalujemy xp, vag-com bangla bezproblemowo i nie trzeba mieć 2 systemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzisiaj na umk na 20 nikt nie bedzie? ja sie przejade jak cos....

ja dziś odpadam...możemy jakiegoś spota skręcić jutro albo w niedziele :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w Lipnie w ten weekend?:wink:

nie ma mnie póki co ale nie wiem czy w tym tyg nie będę Toruń - Bydgoszcz z roboty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi VCDS nie chodzi na W7 HP.. i obsługuje na starym laptopie, gdzie jest Win XP :facepalm:

Co to znaczy "nie chodzi" - program wcale się nie uruchamia, czy nie łączy się z samochodem, czy co się dzieje?

VCDS Lite 1.0, wprawdzie najprostszy z VCDS'ów ale zaiwania pod W7 64bit aż miło. Do B5 starcza jak najbardziej. Z tego co wiem pełne, wypasione VCDS'y (np ver. 10) pod tym systemem też polecą - tak podaje producent.

odnosnie vaga na systemy x64 to polecam program virtualbox - tworzy wirtualnego pc na którym instalujemy xp, vag-com bangla bezproblemowo i nie trzeba mieć 2 systemów.

Ogólnie warto mieć takiego virtualboxa bo przydaje się nie tylko do VAG'a ale i do wielu innych programów. Jednak bardziej miło jest jak program odpala się sam z siebie, normalnie, bez specjalnych sztuczek.

A co z tym W8? Korzysta ktoś z VAG'a na tym systemie? Ogólnie będzie trzeba chyba założyć taki wątek w odpowiednim dziale merytorycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi VCDS nie chodzi na W7 HP.. i obsługuje na starym laptopie, gdzie jest Win XP :facepalm:

Co to znaczy "nie chodzi" - program wcale się nie uruchamia, czy nie łączy się z samochodem, czy co się dzieje?

VCDS Lite 1.0, wprawdzie najprostszy z VCDS'ów ale zaiwania pod W7 64bit aż miło. Do B5 starcza jak najbardziej. Z tego co wiem pełne, wypasione VCDS'y (np ver. 10) pod tym systemem też polecą - tak podaje producent.

po prostu nie chodzi.. aplikacja nie działa :wink: ja mam chyba wersję 10.6.3 jeśli dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie chodzi.. aplikacja nie działa :wink: ja mam chyba wersję 10.6.3 jeśli dobrze pamiętam

Nie działa powiadasz... ale powiedz czy się w ogóle włącza, czy się nie uruchamia i z miejsca masz error. Czy może dopiero po zapięciu pod auto brak jest komunikacji, nie wykrywa interface'u etc. Wersja, o której piszesz 10.6.3 mogła być wydana pod konkretny inteface i to może być powód dla którego z innym nie ćwiczy.

Można by na ten temat więcej pogadać, ale to lepiej chyba na jakimś spocie. Chociaż ja nigdy na takowym nie byłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie pamiętam, ale chyba przy włączaniu aplikacji był Error i rzeczywiście - jak pisałem w tej sprawie do Siemiana to mi odpisał, że nie chodzi Przy Win 7.. ja tam się na tym nie znam więc nie wiem dokładnie co i jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leżą w bagażniku.. :facepalm: kumpel nie załatwił jeszcze przyrządu do wyciągania pinów z kostki.. zresztą ja dziś 3/4 dnia w samochodzie spędziłem więc i tak nie byłoby czasu na montaż :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w aucie masz je tak nie do końca..:facepalm: zachciało Ci się ledów jak te są ładne :wink:

Jedrek sorry ale ja się pod tym podpisuje :wink: (ale to już mówiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...