Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mazda sprzedana :banan:

Opublikowano

WISNIA ty też o mnie zapomniałeś :decayed:

20121226129.jpg

<br /><br />

Opublikowano
WISNIA ty też o mnie zapomniałeś :decayed:

http://s9.postimage.org/wss42tiuz/20121226129.jpg

<br /><br />

przepraszam :facepalm::cry: kiedy miałeś,i kiedy zapraszasz na flache? :naughty:

Opublikowano
:bry: czas się brać za mycie aut, ostatnie w tym roku :naughty:

U mnie tak jak mówiłem - umyta na spot, zajechałem do domu i cała w błocie :facepalm: Uroki życia poza miastem.

Opublikowano

ja umyłem i mi zamki zamarzły

Opublikowano
ja umyłem i mi zamki zamarzły

Viktorię myłem w ciągu dnia i teraz pokryła się lodem i zamarzł bagażnik :facepalm: ale dziś robię jako night driver to może się odmrozi..

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ma ktoś sprzęt do mierzenia kompresji? albo pożyczyć albo na miejscu żebym sobię zmierzył ?

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

VAG 405 KL CAN VW AUDI SKODA SEAT 2011 obd + obd1 (2877176441) - motoAllegro kieras ty masz taki sprzęt?

Opublikowano
ma ktoś sprzęt do mierzenia kompresji? albo pożyczyć albo na miejscu żebym sobię zmierzył ?

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

VAG 405 KL CAN VW AUDI SKODA SEAT 2011 obd + obd1 (2877176441) - motoAllegro kieras ty masz taki sprzęt?

Co Cfaniaczku ulep znowu wariuje?? :grin:

Możesz póki co wziąć mój kabel bo niema kto mi laptopa naprawić

Opublikowano
ma ktoś sprzęt do mierzenia kompresji? albo pożyczyć albo na miejscu żebym sobię zmierzył ?

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

VAG 405 KL CAN VW AUDI SKODA SEAT 2011 obd + obd1 (2877176441) - motoAllegro kieras ty masz taki sprzęt?

Co Cfaniaczku ulep znowu wariuje?? :grin:

Możesz póki co wziąć mój kabel bo niema kto mi laptopa naprawić

nie,właśnie zapindala aż dziw mnie bierze :naughty: czysta ciekawość

Opublikowano

Tak myślałem :kwasny: Moje audi uziemione w garażu po wojażach Żonki

Kabel serio możesz wziąć

Opublikowano
Tak myślałem :kwasny: Moje audi uziemione w garażu po wojażach Żonki

Kabel serio możesz wziąć

a co się stało? ogarniemy po nowym roku :naughty:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

dobis1 pomoże :banan:

Opublikowano

Póki co czekam na nowe opony. Dobrze że nie kupiłem od razu 4 sztuk :wink: No i ujeżdżam klekota

Opublikowano
:bry: dziś widziany czerwony sedan b5 z wlepą klubową na klapie, pod galerią Bielawy w Toruniu przyznać się kogo? :decayed:
Opublikowano
:bry: dziś widziany czerwony sedan b5 z wlepą klubową na klapie, pod galerią Bielawy w Toruniu przyznać się kogo? :decayed:

Bula ile ja juz klubowych fur widziałem na miescie...a na spotach zero!! :kwasny::doh::thumbdown:

Opublikowano

Joł! Siema z rana :D

Dżizas, zawiecha 1be koza jakich mało, a jak jechałem dziś w 4 osoby po leśnych dróżkach to podłoga aż "zgrzytała" - już widzę jak gwint założę......lol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.