Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktoś sprzęt do mierzenia kompresji? albo pożyczyć albo na miejscu żebym sobię zmierzył ?

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

VAG 405 KL CAN VW AUDI SKODA SEAT 2011 obd + obd1 (2877176441) - motoAllegro kieras ty masz taki sprzęt?

Co Cfaniaczku ulep znowu wariuje?? :grin:

Możesz póki co wziąć mój kabel bo niema kto mi laptopa naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktoś sprzęt do mierzenia kompresji? albo pożyczyć albo na miejscu żebym sobię zmierzył ?

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

VAG 405 KL CAN VW AUDI SKODA SEAT 2011 obd + obd1 (2877176441) - motoAllegro kieras ty masz taki sprzęt?

Co Cfaniaczku ulep znowu wariuje?? :grin:

Możesz póki co wziąć mój kabel bo niema kto mi laptopa naprawić

nie,właśnie zapindala aż dziw mnie bierze :naughty: czysta ciekawość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem :kwasny: Moje audi uziemione w garażu po wojażach Żonki

Kabel serio możesz wziąć

a co się stało? ogarniemy po nowym roku :naughty:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

dobis1 pomoże :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: dziś widziany czerwony sedan b5 z wlepą klubową na klapie, pod galerią Bielawy w Toruniu przyznać się kogo? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: dziś widziany czerwony sedan b5 z wlepą klubową na klapie, pod galerią Bielawy w Toruniu przyznać się kogo? :decayed:

Bula ile ja juz klubowych fur widziałem na miescie...a na spotach zero!! :kwasny::doh::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł! Siema z rana :D

Dżizas, zawiecha 1be koza jakich mało, a jak jechałem dziś w 4 osoby po leśnych dróżkach to podłoga aż "zgrzytała" - już widzę jak gwint założę......lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: dziś widziany czerwony sedan b5 z wlepą klubową na klapie, pod galerią Bielawy w Toruniu przyznać się kogo? :decayed:

Bula ile ja juz klubowych fur widziałem na miescie...a na spotach zero!! :kwasny::doh::thumbdown:

a no niestety takie realia chyba trzeba będzie poszerzyć zasięg spotów może pomorskie albo wielkopolskie :whistling:

Joł! Siema z rana :D

Dżizas, zawiecha 1be koza jakich mało, a jak jechałem dziś w 4 osoby po leśnych dróżkach to podłoga aż "zgrzytała" - już widzę jak gwint założę......lol

jak chcesz odstąpię Tobie 1BA wzmocnione jak przycierasz mi się tylko raz zdarzyło i zaspy do 40cm nie są groźne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakies spotkanko po nowym roku ? od niedawna tutaj jestem i w sumie chcialbym dołączyc do grona :)

zapraszamy na spota :bry: wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli już to ja najwcześniej o 19 jestem wolny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś raczej odpadam chyba że coś w Świeciu skręcimy, bo nie mam za dużo czasu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może też bym wpadł dzisiaj...

Wczoraj było małe rezanko. Wpadły światła do jazdy dziennej Philipsa. Może szałowo to nie wygląda, ale w tym wypadku ma być przede wszystkim praktycznie i oszczędnie (szkoda żarników na wieczne włączanie i wyłączanie). No i komfort większy, tymbardziej w połączeniu z włącznikiem auto, wsiadam i jadę bez włączania żadnych świateł :wink:

Najlepsze byłyby reflektory mlodego, ale nie za te pieniądze :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten spot?

chyba tradycyjnie pod TESCO

raczej odpadam, ale jakbym się wybierał to dla pewności zadzwonię do Ciebie czy coś się dzieje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten spot?

chyba tradycyjnie pod TESCO

raczej odpadam, ale jakbym się wybierał to dla pewności zadzwonię do Ciebie czy coś się dzieje :hi:

ok:good:

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ----------

czyli około 19 pod Tesco

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

A jako że to ostatni spot w tym roku frekwencja mogła by dopisać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...