Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czego nie posiada allegro..:

AUDI A4 8E0 S LINE 2001-2004 ZDERZAK PRZÓD PRZEDNI (2954425531) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

no popa Jędrek mnie ubiegł :wink: bo mi tu szef zawraca gitarę i przeszkadza w siedzeniu na forum :kox:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

a tu masz jeszcze s4 jakby Ci się koncepcja zmieniła :kox:

zderzak przód przedni audi A4 S4 B6 s-line (2882587191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

s-line po naprawie ale cena fajna :kox:

Zderzak przód przedni Audi A4 S-Line B6 S Line (2943892703) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

oj oj

ZDERZAK PRZÓD AUDI A4 S-LINE 2001-04R MAŁYSZ IDEAŁ (2975804903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

z krateczunia

ZDERZAK przód przedni AUDI A4 8E0 S LINE MAŁYSZ (2976760723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no ze zmiana koloru to na razie tylko gdybanie bo kolor zawsze mi sie podobal ale jakas zmiana by sie przydala ;d

oklej go na żółto i będzie w pyte :decayed:

Tak w ogóle to mam pytanie orientuje się ktoś czy jak wyskoczył na fis-ie błąd hamulców, po uzupełnieniu płynu kontrolka zgaśnie sama czy trzeba kasować VAG-iem? Bo mi się wydaję, że powinna zgasnąć, chyba że problemem nie będzie płyn tylko coś innego, dobrze myślę? :eusathink:

napewno musisz wyłączyć i włączyć zapłon jeśli błąd wywołał zbyt niski stan płynu....a miałeś niski poziom??

Opublikowano

Witam Wszytkich,

Niektórych miałem już przyjemność poznać

w aso kompletny zderzak 1800 zl ma ktos moze jakies wieksze rabaty ;d;d tak z 30 % by sie przydalo :D i zastanawiam sie nad zmiana koloru na czarny :)

I w tym momencie przywiałem się żeby móc coś napisać.

Ktoś Cię kolego w błąd wprowadził, ponieważ goły zderzak GRU kosztuje 1800zł. Dolicz kratki ok. 800zł oraz dół zderzaka ok 500zł.

Opublikowano
no ze zmiana koloru to na razie tylko gdybanie bo kolor zawsze mi sie podobal ale jakas zmiana by sie przydala ;d

oklej go na żółto i będzie w pyte :decayed:

Tak w ogóle to mam pytanie orientuje się ktoś czy jak wyskoczył na fis-ie błąd hamulców, po uzupełnieniu płynu kontrolka zgaśnie sama czy trzeba kasować VAG-iem? Bo mi się wydaję, że powinna zgasnąć, chyba że problemem nie będzie płyn tylko coś innego, dobrze myślę? :eusathink:

napewno musisz wyłączyć i włączyć zapłon jeśli błąd wywołał zbyt niski stan płynu....a miałeś niski poziom??

już wszystko wyjaśnione...dziura w przewodzie hamulcowym z przodu z jednej strony druga strona nadpęknięta i płyn poleciał sobie gdzieś, no i z tyłu klocki do wymiany :facepalm:

Opublikowano
no ze zmiana koloru to na razie tylko gdybanie bo kolor zawsze mi sie podobal ale jakas zmiana by sie przydala ;d

oklej go na żółto i będzie w pyte :decayed:

Tak w ogóle to mam pytanie orientuje się ktoś czy jak wyskoczył na fis-ie błąd hamulców, po uzupełnieniu płynu kontrolka zgaśnie sama czy trzeba kasować VAG-iem? Bo mi się wydaję, że powinna zgasnąć, chyba że problemem nie będzie płyn tylko coś innego, dobrze myślę? :eusathink:

napewno musisz wyłączyć i włączyć zapłon jeśli błąd wywołał zbyt niski stan płynu....a miałeś niski poziom??

już wszystko wyjaśnione...dziura w przewodzie hamulcowym z przodu z jednej strony druga strona nadpęknięta i płyn poleciał sobie gdzieś, no i z tyłu klocki do wymiany :facepalm:

:hi: kupuj od razu przewody w oplocie

Opublikowano
Witam Wszytkich,

Niektórych miałem już przyjemność poznać

w aso kompletny zderzak 1800 zl ma ktos moze jakies wieksze rabaty ;d;d tak z 30 % by sie przydalo :D i zastanawiam sie nad zmiana koloru na czarny :)

I w tym momencie przywiałem się żeby móc coś napisać.

Ktoś Cię kolego w błąd wprowadził, ponieważ goły zderzak GRU kosztuje 1800zł. Dolicz kratki ok. 800zł oraz dół zderzaka ok 500zł.

ho ho ho, kto to się pojawił ...witam witam! :decayed:

Opublikowano

jakiś spot w niedziele się kroi? :naughty:

Opublikowano

BRY :)

WISNIA ja z miła chęcią ale po 19 ??

Opublikowano
jakiś spot w niedziele się kroi? :naughty:

jak to mówili w IDOLU "ja jestem na tak":decayed:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

no ze zmiana koloru to na razie tylko gdybanie bo kolor zawsze mi sie podobal ale jakas zmiana by sie przydala ;d

oklej go na żółto i będzie w pyte :decayed:

Tak w ogóle to mam pytanie orientuje się ktoś czy jak wyskoczył na fis-ie błąd hamulców, po uzupełnieniu płynu kontrolka zgaśnie sama czy trzeba kasować VAG-iem? Bo mi się wydaję, że powinna zgasnąć, chyba że problemem nie będzie płyn tylko coś innego, dobrze myślę? :eusathink:

napewno musisz wyłączyć i włączyć zapłon jeśli błąd wywołał zbyt niski stan płynu....a miałeś niski poziom??

już wszystko wyjaśnione...dziura w przewodzie hamulcowym z przodu z jednej strony druga strona nadpęknięta i płyn poleciał sobie gdzieś, no i z tyłu klocki do wymiany :facepalm:

jak potrzebujesz graty to wiesz....

Opublikowano
jakiś spot w niedziele się kroi? :naughty:

zobaczymy czy będą chętni bo w 2 fury to troche lipa

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

jakiś spot w niedziele się kroi? :naughty:

jak to mówili w IDOLU "ja jestem na tak":decayed:

czyli mam rozumieć przyjedziesz?

Opublikowano

Też bym z chęcią się pojawił :)

Opublikowano

no to juz sa 3 i ja rzaczej czwarty :wink:

Opublikowano

co do spotu to pisac co i jak!!! ale zeby nie bylo za pozno :) jest ktos kto poradzi cos z AC bo mam juz 4 elementy do malowania w nissanie :facepalm: a tak po zatym jak ktos potrzebuje jakies kostki/piny bo mam cala instaleacje na pociecie...

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry: możliwe że i ja się pojawię wszystko zależy od %% :decayed:
Opublikowano

ja się pojawię :wink:

Opublikowano
jakiś spot w niedziele się kroi? :naughty:

zobaczymy czy będą chętni bo w 2 fury to troche lipa

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

jakiś spot w niedziele się kroi? :naughty:

jak to mówili w IDOLU "ja jestem na tak":decayed:

czyli mam rozumieć przyjedziesz?

tak kumpel przyjadę :kox:

Opublikowano
jakiś spot w niedziele się kroi? :naughty:

zobaczymy czy będą chętni bo w 2 fury to troche lipa

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

jakiś spot w niedziele się kroi? :naughty:

jak to mówili w IDOLU "ja jestem na tak":decayed:

czyli mam rozumieć przyjedziesz?

tak kumpel przyjadę :kox:

to git majonez :kox:

Opublikowano

im później tym lepiej bo też dzisiaj na balety idziemy:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.