Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzisiaj byłem o 20 na spocie BKB,zima temp. -3 i 28 samochodów przyjechało i tak praktycznie co tydzień :facepalm: a u nas jak 5 przyjedzie to mega spot :thumbdown:

Wiśnia to sprzedaj :audi: i kup BMW :decayed:

a tak poważnie to masz święta rację...wstydzić się Panie i Panowie

Opublikowano

Ja jestem chetny w przyszlym tygodniu.. w poniedzialek i srode mam ostatnie egzaminy :kwasny:

Opublikowano
dzisiaj byłem o 20 na spocie BKB,zima temp. -3 i 28 samochodów przyjechało i tak praktycznie co tydzień :facepalm: a u nas jak 5 przyjedzie to mega spot :thumbdown:

Wiśnia to sprzedaj :audi: i kup BMW :decayed:

a tak poważnie to masz święta rację...wstydzić się Panie i Panowie

Lubie to!

Opublikowano

jesli w niedziele przyszlą coś bedzie sie działo, a mojego trupka juz mechanik poskłąda, to tez chetnie sie pojawie ;)

Opublikowano

ja też raczej się pojawię :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czesc Bylem a ASP w Osielsku i pomogą mi poszukać sprywkow i halogenu bardzo pozytywni ludzie :)) oraz przerobia mi doloty powietrza bo co dla mnie bylo zaskoczeniem mam dwa Interculery z lewej i z prawej "na szczescie zderzak od s4 ma te kratki nie zaseplenione wiec kwestia dobudowania plasiku do org kanalu :) co do malowania odradzaja mi malowac calsc poniewaz wiekszosc rys da sie spolerowac ale nie wiem czy taka opcje wybrac , zastanawiam sie tez czy zostawic grille w chromie czy pomalowac na czarno jaka dokladke na tylna klape polecacie z allegro tak zeby w miare pasowala ???

oraz padla propozycja zeby pomalowac go na czarny mat calego ale to raczej sobie odpuszcze :D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Mat fajnie wyglada na a4 tylko cieżko potem sprzedać wiem po sobie... ale auto zawsze robi sie pod siebie:decayed:

Opublikowano

siemka :kox:

Opublikowano

elo:hi:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

robimy jakąś liste na niedziele? kto się zapisze i nie przyjedzie stawia browara każdemu kto będzie :naughty:

Opublikowano
elo:hi:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

robimy jakąś liste na niedziele? kto się zapisze i nie przyjedzie stawia browara każdemu kto będzie :naughty:

mi w ten week w żaden dzień nie pasi :facepalm: w takich godzinach pracuję że aż mi się gadać nie chce :kwasny:

Opublikowano

Elo :D A mi pasuje mam wolne :D hehe :D

Opublikowano

Panie i Panowie wie ktoś co się dzieje z RENIEM, bo nie było go od grudnia na forum :kwasny:

Opublikowano

:hi:

no właśnie też się zastanawiałem co z nim.. baaaaaaaardzo dawno go tu nie było :kwasny:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:

:siema:

Wera a Ty juz na nogach??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.