Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie i Panie... za tydzień w czwartek na 99% będą goście ze Śląska. będzie ktoś chętny na spot? :naughty:

Pod wieczór spoko ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
miały być felgi do Audi no i znowu nie wyszło :decayed:

http://s7.postimage.org/4oa9hcmvr/20130220150.jpg

:facepalm: a co na to Asia?

lepiej taką kochankę niż prawdziwą :grin:

a tak serio to już się jakoś pogodziła ale rozwód latał w powietrzu :kox:

Opublikowano
miały być felgi do Audi no i znowu nie wyszło :decayed:

http://s7.postimage.org/4oa9hcmvr/20130220150.jpg

:facepalm: a co na to Asia?

lepiej taką kochankę niż prawdziwą :grin:

a tak serio to już się jakoś pogodziła ale rozwód latał w powietrzu :kox:

trochę byś dołożył i esa by była :facepalm:

Opublikowano
miały być felgi do Audi no i znowu nie wyszło :decayed:

http://s7.postimage.org/4oa9hcmvr/20130220150.jpg

:facepalm: a co na to Asia?

lepiej taką kochankę niż prawdziwą :grin:

a tak serio to już się jakoś pogodziła ale rozwód latał w powietrzu :kox:

trochę byś dołożył i esa by była :facepalm:

oj duuuuużo bym musiał dołożyć....

Opublikowano
Panowie i Panie... za tydzień w czwartek na 99% będą goście ze Śląska. będzie ktoś chętny na spot? :naughty:

Pod wieczór spoko ;)

nie wiem jeszcze w jakich godzinach będą, ale podejrzewam, że pewnie w okolicach południa do mnie zajadą

Opublikowano
Panowie i Panie... za tydzień w czwartek na 99% będą goście ze Śląska. będzie ktoś chętny na spot? :naughty:

Pod wieczór spoko ;)

nie wiem jeszcze w jakich godzinach będą, ale podejrzewam, że pewnie w okolicach południa do mnie zajadą

a gdzie ten spot?

Opublikowano
Panowie i Panie... za tydzień w czwartek na 99% będą goście ze Śląska. będzie ktoś chętny na spot? :naughty:

Pod wieczór spoko ;)

nie wiem jeszcze w jakich godzinach będą, ale podejrzewam, że pewnie w okolicach południa do mnie zajadą

k**wa ja bede akurat na wybżeżu, a kto będzie ?? pewnie Andrzej i Artur w drodze do Bartsa co??

Opublikowano

:siema:

Panowie i Panie... za tydzień w czwartek na 99% będą goście ze Śląska. będzie ktoś chętny na spot? :naughty:

Pod wieczór spoko ;)

nie wiem jeszcze w jakich godzinach będą, ale podejrzewam, że pewnie w okolicach południa do mnie zajadą

a gdzie ten spot?

gdzie to jeszcze nie wiem...

Panowie i Panie... za tydzień w czwartek na 99% będą goście ze Śląska. będzie ktoś chętny na spot? :naughty:

Pod wieczór spoko ;)

nie wiem jeszcze w jakich godzinach będą, ale podejrzewam, że pewnie w okolicach południa do mnie zajadą

k**wa ja bede akurat na wybżeżu, a kto będzie ?? pewnie Andrzej i Artur w drodze do Bartsa co??

Andrzej, Artur i Siemian mają przyjechać

Opublikowano
Panowie i Panie... za tydzień w czwartek na 99% będą goście ze Śląska. będzie ktoś chętny na spot? :naughty:

Pod wieczór spoko ;)

nie wiem jeszcze w jakich godzinach będą, ale podejrzewam, że pewnie w okolicach południa do mnie zajadą

k**wa ja bede akurat na wybżeżu, a kto będzie ?? pewnie Andrzej i Artur w drodze do Bartsa co??

Andrzej, Artur i Siemian mają przyjechać

No to powiem Ci, że bedziesz pewnie miał grubo w domku z chłopakami :polew:

Opublikowano

mam w domu babcię i mamę to chyba nie będzie aż tak źle :grin: btw. w niedzielę jakiś spot?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

ma ktoś może klin demontażowy do Audi?

Opublikowano
mam w domu babcię i mamę to chyba nie będzie aż tak źle :grin: btw. w niedzielę jakiś spot?

:hi: pany :decayed: Pełna kultura :wink::decayed:

Opublikowano
Panowie i Panie... za tydzień w czwartek na 99% będą goście ze Śląska. będzie ktoś chętny na spot? :naughty:

Pod wieczór spoko ;)

nie wiem jeszcze w jakich godzinach będą, ale podejrzewam, że pewnie w okolicach południa do mnie zajadą

ja się piszę od poniedziałku robię do 16-tej to po robocie mogę zjechać do Bydgoszczy :decayed:

Opublikowano

będziemy w kontakcie :wink:

Opublikowano

jest szansa ze w czwartek tak czy siak bede w bydg, wiec moze by sie udalo ;)

Opublikowano

zapraszam jak najbardziej! jeszcze nie wiem, o której przyjadą. we wtorek będę wiedział

Opublikowano
:hi: Jedrek we wtorek dzwonie dogadamy szczegóły :wink::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.