Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no może tak być :wink:,.....to pyrsk pod naprawę fb :decayed: na Twoim kompie :wink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Logo Facebooka[TABLE]

[TD=class: html7magic]Adres e-mail lub numer telefonu[/TD]

[TD=class: html7magic]Hasło[/TD]

[/TD]

[TD=class: login_form_label_field]Nie wylogowuj mnie

[TD=class: login_form_label_field]Nie pamiętasz hasła?[/TD]

[/TABLE]

RECENT LOGINS

-PAXP-deijE.gif

FZaMKqARgC6.pngWyjeżdżasz? Pozostań w kontakcie

Odwiedź stronę facebook.com, korzystając z telefonu komórkowego.

Pobierz aplikację Facebook Mobile

Rejestracja

To jest (i zawsze będzie) darmowe!

[TABLE=class: uiGrid editor]

[TD=class: label]Imię:[/TD]

[TD=class: label]Nazwisko:[/TD]

[TD=class: label]Twój adres e-mail:[/TD]

[TD=class: label]Wprowadź ponownie adres e-mail:[/TD]

[TD=class: label]Nowe hasło:[/TD]

[TD=class: label]Jestem:[/TD]

[/TD]

[TD=class: label]Data urodzenia:

[TD=class: label][/TD]

Dlaczego mam podać datę swoich urodzin?

[TD=class: label][/TD]

Klikając przycisk rejestracji, akceptujesz nasz Regulamin i potwierdzasz przeczytanie dokumentu Zasady wykorzystania danych, w tym sekcji Zasady wykorzystywania plików cookie.

[/TABLE]

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

Dokonując rejestracji, potwierdzasz, że przeczytałeś/aś i akceptujesz treść dokumentów Regulamin i Polityka prywatności.

Utwórz stronę dla gwiazdy, zespołu lub firmy.

[TABLE=class: uiGrid navigationGrid]

[TD=class: hLeft]Facebook Mobile[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Szukaj znajomych[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Wizytówki[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Osoby[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Strony[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Miejsca[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Aplikacje[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Gry[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Muzyka[/TD]

[TD=class: hLeft]O Facebooku[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Utwórz reklamę[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Utwórz stronę[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Twórcy aplikacji[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Praca[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Prywatność[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Pliki cookie[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Regulamin[/TD]

[TD=class: hLeft plm]Pomoc[/TD]

[/TABLE]

Facebook © 2013 · Polski

coś takiego mam jak wejdę to styl strony się nie zmienia

Opublikowano

:hi:

Wiśnia, spróbuj w innej przeglądarce otworzyć FB. mi na mozilli wsio działa

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Wiśnia, spróbuj w innej przeglądarce otworzyć FB. mi na mozilli wsio działa

już próbowałem na chromie to samo

Opublikowano
:hi:

Wiśnia, spróbuj w innej przeglądarce otworzyć FB. mi na mozilli wsio działa

już próbowałem na chromie to samo

pewno od udostępniania wszystkiego co popadnie Ci się zwiesił Fb :grin:

Opublikowano

mignęło mi dziś "coś" w sedanie i budzie B6... dodam, ze czarna, lusterka eS, duze fele , duzy podwojny wydech (jak w mojej)... ale sypal snieg, i tak z naprzeciwka nie bylo jak sie przyjrzec.... czyzby jakas nowa eSa w toronto? Ktos wie co to za auto?

Opublikowano
:hi:

Wiśnia, spróbuj w innej przeglądarce otworzyć FB. mi na mozilli wsio działa

już próbowałem na chromie to samo

pewno od udostępniania wszystkiego co popadnie Ci się zwiesił Fb :grin:

:ssij:

Opublikowano
mignęło mi dziś "coś" w sedanie i budzie B6... dodam, ze czarna, lusterka eS, duze fele , duzy podwojny wydech (jak w mojej)... ale sypal snieg, i tak z naprzeciwka nie bylo jak sie przyjrzec.... czyzby jakas nowa eSa w toronto? Ktos wie co to za auto?

ja widziałem eSe w avancie w B7, w okolicy UMK na CT*****

Opublikowano

tą esą b7 to nawet jechalem, ale tamta to B6 w sedanie. ;) Ciekawe no... :jerk:

Opublikowano

tak jak już było spróbuj, w innej przeglądarce.albo poczyść historię i ciasteczka wyczyść. kiedyś mi też wariował po aktualizacji jawy. musiałem przeinstalować chroma.

panowie,facebook mi wariuje komunikaty i ogólnie cała strona główna w pionie jest bez niebieskiego podkładu,powiadomienia pojawiają się pisemnie nie obrazkowo miał ktoś taką przygodę z tym portalem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.