Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

:siema:

dziś w końcu letnie wlatują :kox:

dopiero?? :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

artur graty za różowego

Opublikowano
na główny post nie patrz bo do tego to się od co najmniej roku nie stosujemy.. trzeba patrzeć na bieżąco, a jak do tej pory się nie umawialiśmy na ten weekend. ja i tak odpadam dzisiaj odpadam..

No właśnie, po co ja to edytuję? :doh:

Ostatnio edytowane przez Reniu ; 09-08-2012 o 08:07

Edycja jest zgodnie z harmonogramem z kalendarza, jak jestem na forum to aktualizuję posta i tyle. Daty zawsze były podawane orientacyjnie, szczegóły i tak uzgadniamy w wątku.

----------------------

Tak w ogóle to siemanko :kawa:

Opublikowano
:siema:
:siema:

dziś w końcu letnie wlatują :kox:

dopiero?? :decayed:

dopiero.. ale o wiele przyjemniej patrzy się na samochód teraz.. tylko muszę go umyć w tym tygodniu :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

To po co ten główny wątek?? W błąd tylko wprowadza... Dobrze, że się zapytałem:)

jutro będę we Włocławku to możemy spota zrobić pod budynkiem byłego browaru :naughty: tyle że będę albo Vw lt, albo Oplem vivaro :kox:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

może kasku by się w końcu zjawił i pochwalił się ulepem :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

własnie się dowiedziałem że w środę jednak Włocławek więc macie czas na organizację :grin:

Opublikowano

Viktoria sobie pojechała :banan: od piątku w gazecie regionalnej i na tablicy.pl 19 telefonów, po 2 oględzinach pół godziny temu zmieniła właściciela :kox:

Opublikowano
Viktoria sobie pojechała :banan: od piątku w gazecie regionalnej i na tablicy.pl 19 telefonów, po 2 oględzinach pół godziny temu zmieniła właściciela :kox:

i co dalej wraca osiołek ?? :decayed:

Opublikowano

tak, tylko teraz brat musi auto znaleźć wybrał sobie Hondę Civic EM2 VII gen myślę, że zajmie mi tydzień szukanie :wink:

Opublikowano
tak, tylko teraz brat musi auto znaleźć wybrał sobie Hondę Civic EM2 VII gen myślę, że zajmie mi tydzień szukanie :wink:

no to witam świeżaka :decayed:

a tak w ogóle :siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka :kawa:

Opublikowano
Siemka :kawa:

Reniu trza coś zorganizować może na piątek wieczór co??

Opublikowano

:hi:

ja w piątek jestem chętny :wink: może w końcu od Ciebie odbiorę naklejkę :grin:

Opublikowano
:bry: jak będę miał czym to jestem chętny na jakiegoś spota :naughty:
Opublikowano
Siemka :kawa:

Reniu trza coś zorganizować może na piątek wieczór co??

Powiem Ci że miałbym ochotę sie spiknąć :thumbup1: Zmobilizowało by mnie to do zdjęcia zimowych gumofilców :decayed: Mam tez inspekcję do skasowania :wink:

Opublikowano
tak, tylko teraz brat musi auto znaleźć wybrał sobie Hondę Civic EM2 VII gen myślę, że zajmie mi tydzień szukanie :wink:

w sobotę rano koło Mondi to byłeś Ty czy brat? bo nie poznałem pod słońce :)

Opublikowano
tak, tylko teraz brat musi auto znaleźć wybrał sobie Hondę Civic EM2 VII gen myślę, że zajmie mi tydzień szukanie :wink:

dobis miał crx-a na sprzedaż :naughty:

Opublikowano
tak, tylko teraz brat musi auto znaleźć wybrał sobie Hondę Civic EM2 VII gen myślę, że zajmie mi tydzień szukanie :wink:

w sobotę rano koło Mondi to byłeś Ty czy brat? bo nie poznałem pod słońce :)

brat do szkoły leciał

tak, tylko teraz brat musi auto znaleźć wybrał sobie Hondę Civic EM2 VII gen myślę, że zajmie mi tydzień szukanie :wink:

dobis miał crx-a na sprzedaż :naughty:

CRX za mały i trochę rocznikowo nie bardzo, fakt VTi wszystko nadrabia :kox:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

wiedziałem, że handlarze wczoraj po to byli, ale nie myślałem, że tak szybko się pojawi na aukcji :polew:

Opel Vectra B LIFT 2.0 DTI 101km Olsztyn ? Tablica.pl

elektryczne lusterka :polew:

Opublikowano

NO to już PIĄTEK 19.04.2013 HSW Łuczniczka godzina do ustalenia:

1. Artur82

2.

Opublikowano

Jędrzeju :decayed: wszystkiego najlepszego :drunk::drunk::drunk::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.