Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Wczoraj byłem do południa na Chrobrego koło Zodiaku(przy myjni ) i nie było kolejki,póżniej Na Zapleczu koło Autosa u kolegi Jarka ,robi ciężarówki ale też i osobówki.Z nim dogadasz się co do ceny,idzie na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kurna.... gdzie tu papcie zmienic.... terminy łamią cyce :/ :P

zapraszamy do nas...od ręki załatwimy :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś spot robimy w przyszłym tygodniu? albo weekend albo w tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś spot robimy w przyszłym tygodniu? albo weekend albo w tygodniu?

cemu ni ;)

:hi:
kurna.... gdzie tu papcie zmienic.... terminy łamią cyce :/ :P

zapraszamy do nas...od ręki załatwimy :wink::decayed:

bede za 10 min. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, w Bydgoszczy umawiają albo na połowę maja... albo tam, gdzie nie umawiają są kolejni na pół godziny - godzinę stania. w poniedziałek, wtorek i środę stałem w kolejce bo tam gdzie zawsze wymieniamy właśnie termin na połowę maja był. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**leni k**wa zlodzieje. Dla kilku zl polamali mi znaczek s4 w grilu... nie maja ani oni ani ja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier**leni k**wa zlodzieje. Dla kilku zl polamali mi znaczek s4 w grilu... nie maja ani oni ani ja....

ja miałem słabo przymocowany i maja tylko oni a ja nie mam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w klubie już od ponad roku, trochę śledziłem ten wątek ale jakoś nie miałem odwagi cokolwiek napisać :facepalm: mieszkam od niedawna w Toruniu, parę Audiczek widziałem, może i nawet kolegi winczako na wrzosach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Witam, w klubie już od ponad roku, trochę śledziłem ten wątek ale jakoś nie miałem odwagi cokolwiek napisać :facepalm: mieszkam od niedawna w Toruniu, parę Audiczek widziałem, może i nawet kolegi winczako na wrzosach :wink:

Czego się wstydzisz :wink: Mam nadzieję że spotkamy się u mnie w garażu a innym razem pojedziemy na spot.Dawno nie byłem na spocie, czego wstydzę się ,ale miałem inna pracę związaną z wyjazdami zagranicznymi (wycieczki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u mnie totalna seria, a po za tym mojej A4 trochę brakuje do ideału :cry: i nie chciałem się pokazywać zbytnio... Ale widzę na zdjęciach ze spotów że nawet 80-tka się pojawia, więc stwierdziłem że trzeba poszerzyć horyzonty :wink: Możemy się zmówić na kiedyś, bo nikogo niestety z klubu nie znam z Torunia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u mnie totalna seria, a po za tym mojej A4 trochę brakuje do ideału :cry: i nie chciałem się pokazywać zbytnio... Ale widzę na zdjęciach ze spotów że nawet 80-tka się pojawia, więc stwierdziłem że trzeba poszerzyć horyzonty :wink: Możemy się zmówić na kiedyś, bo nikogo niestety z klubu nie znam z Torunia...

Nie masz czym się martwić.Tu są normalni ludzie,bardzo przychylni,nawet dla laików i początkujacych.Tez tak zaczynałem i tez miałem obawy jak i co.Sporo z nas może Ci pomóc . Ja mam Vaga ,ktoś inny ma wiedzę na tematy związane z Audi itd. Napisz gdzie mieszkasz w Toruniu.Jak coś mogę podjechać jeżeli chcesz,pogadamy i umówimy się na spota.Każdy z nas ma takie auto na jakie go stać i jakie kupił.Potem robi się mody.Jednym wyjdą drugim nie.Tak jak piszesz,trzeba poszerzyć horyzonty:wink: Pozdrawiam i mam nadzieję że spotkamy się i razem pojedziemy na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: kto mnie vag-iem poratuje :facepalm: źle się dzieje pod maską

co tam się dzieje? może zrobimy jakiegos "serwisowego" spota, bo też bym z kabelka skorzystał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...