Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i co znów spot w 3 auta? :facepalm: Jędrek dawaj do Świecia :naughty:

:banan: wczoraj 1.5 lita na 2 do tego 7 browarów i żyjemy :grin:

także tego dzisiaj zapraszamy ostatnia noc :naughty:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dla mnie 18 moze byc ;) Teściu, foto jutro :decayed::decayed: ale chcesz odprysków czy czystej a5tki? :grin:

Dbaj o nią :naughty:

Opublikowano

aha i buła zmień trenera na wakacje bo w uja wali :doh:

Opublikowano
i co znów spot w 3 auta? :facepalm: Jędrek dawaj do Świecia :naughty:

:banan: wczoraj 1.5 lita na 2 do tego 7 browarów i żyjemy :grin:

także tego dzisiaj zapraszamy ostatnia noc :naughty:

potwierdzam była taka sytuacja :polew: historię o wjeździe na działki i przytarciu słyszałem chyba 10 razy :decayed:

Opublikowano
i co znów spot w 3 auta? :facepalm: Jędrek dawaj do Świecia :naughty:

:banan: wczoraj 1.5 lita na 2 do tego 7 browarów i żyjemy :grin:

także tego dzisiaj zapraszamy ostatnia noc :naughty:

potwierdzam była taka sytuacja :polew: historię o wjeździe na działki i przytarciu słyszałem chyba 10 razy :decayed:

:embarrassed: dzisiaj dalszy ciąg programu :naughty:

Opublikowano

to lepiej telefony powyłączać

Opublikowano
to lepiej telefony powyłączać

odzywa się abstynent :grin:

Opublikowano
i co znów spot w 3 auta? :facepalm: Jędrek dawaj do Świecia :naughty:

Nooo Jędrek wpadaj do Świecia to 4 auta będą ;)

Opublikowano
i co znów spot w 3 auta? :facepalm: Jędrek dawaj do Świecia :naughty:

Nooo Jędrek wpadaj do Świecia to 4 auta będą ;)

wpadaj jutro do Bydgoszczy leniwcze :grin:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

bo w Osiu tylko samochód stał a właściciela nie widu ni słychu

Opublikowano
i co znów spot w 3 auta? :facepalm: Jędrek dawaj do Świecia :naughty:

Nooo Jędrek wpadaj do Świecia to 4 auta będą ;)

wpadaj jutro do Bydgoszczy leniwcze :grin:

Elpidżi mam tylko tyle żeby na lidla zajechać i wrócić do garażu :D

Opublikowano
i co znów spot w 3 auta? :facepalm: Jędrek dawaj do Świecia :naughty:

Nooo Jędrek wpadaj do Świecia to 4 auta będą ;)

wpadaj jutro do Bydgoszczy leniwcze :grin:

Elpidżi mam tylko tyle żeby na lidla zajechać i wrócić do garażu :D

pod lidlem jest stacja :grin: podłączasz lejesz i jedziesz

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

ja nie mam gazu i nie narzekam:naughty: a źre tyle co twoja albo więcej

Opublikowano

Łuczniczka 18

Opublikowano
:hi: to jak dużo ludzi się jutro zapowiada ? :naughty:
Opublikowano

Ja będę. :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema: też będę właśnie wróciłem:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.