Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

a gdzie Twój wątek? :bicz::foch:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

foty ogarniam :whistling:

Opublikowano

czesc wszystkim :hi:

Opublikowano
:bry: w Świeciu pojawiło się (raczej sezonowo, bo na "angolach") Audi S8 5,2 V10, jak to pięknie brzmi... :slina::shock3::slina:
Opublikowano
:bry: w Świeciu pojawiło się (raczej sezonowo, bo na "angolach") Audi S8 5,2 V10, jak to pięknie brzmi... :slina::shock3::slina:

Jeszcze nie zauważyłem, ale stawiam, że jakiś "don wasyl" :decayed:

Opublikowano
:hi: jaiś spocik dziś?
Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano

:hi:

ale pogoda z d*py :thumbdown: pewnie derby odwołają :facepalm:

Opublikowano

jedrekx dzięki za spota :decayed:

Opublikowano

również dzięki :decayed: koła są mega :slina:

Opublikowano

koła ? pokarz pokarz

Opublikowano

później coś wrzucę u siebie w wątku :decayed:

Opublikowano
:bry: w Świeciu pojawiło się (raczej sezonowo, bo na "angolach") Audi S8 5,2 V10, jak to pięknie brzmi... :slina::shock3::slina:

Jeszcze nie zauważyłem, ale stawiam, że jakiś "don wasyl" :decayed:

raczej...:wink:

jedrekx dzięki za spota :decayed:

spot był??:shock3: a ja?:baseball::decayed:

Opublikowano

taki spot, że Wiśni dawałem lusterko od dropsone'a :decayed:

Opublikowano
taki spot, że Wiśni dawałem lusterko od dropsone'a :decayed:

czyli mniej więcej podobna zasada jak jadę do babci i Osła parkuję obok Dobisa :polew: niech widzą ludzie, że coś się dzieje :decayed:

Opublikowano
taki spot, że Wiśni dawałem lusterko od dropsone'a :decayed:

czyli mniej więcej podobna zasada jak jadę do babci i Osła parkuję obok Dobisa :polew: niech widzą ludzie, że coś się dzieje :decayed:

coś ty,z 20 minut pogadaliśmy i do domu :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

stoję na balkonie palę papierosa,podjeżdża renault laguna na tablicach CNA parkowanie mu nie idzie,zatrzymal się polazłem usiąść na forum wstaję po pół godziny podchodże do okna słyszę AŁA patrz e przez okno a tam koleś od laguny z ręka w górze okazało się że typ nachlany że się słania na nogach,żona mu dłon klapą bagaja przytrzasnęła :facepalm::grin: biegał przed blokiem chyba z 20 minut,zamknął samochód i szedł do domu :facepalm:j**aniec z dzieckiem jechał :thumbdown:

Opublikowano
stoję na balkonie palę papierosa,podjeżdża renault laguna na tablicach CNA parkowanie mu nie idzie,zatrzymal się polazłem usiąść na forum wstaję po pół godziny podchodże do okna słyszę AŁA patrz e przez okno a tam koleś od laguny z ręka w górze okazało się że typ nachlany że się słania na nogach,żona mu dłon klapą bagaja przytrzasnęła :facepalm::grin: biegał przed blokiem chyba z 20 minut,zamknął samochód i szedł do domu :facepalm:j**aniec z dzieckiem jechał :thumbdown:

:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.