Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Władi miło, że wpadłeś Mordo ..dziękuję za spota :decayed:

Dobis1 maszynka pierwsza klasa :wink:

thx Artur

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
niet, sY cztery chwile wczesniej się zawinęło do domku ;(, bo kierowca po dłuuugiej, ciezkiej podróży i jeszcze "cieższym" szkoleniu w krakowie :D:whistling:

zresztą, eSa siedzi już na nowych kapciofelach, a od dziś dostała 10mm dystansów ;)) i się znacznie lepiej prezentuje :).

ja tego autka zapomnieć nie mogę......:slina::kox::jerk:...

..jak będziesz szukał innego to możesz na urodziny mi sprezentować...nie musi być zatankowana pod korek :decayed::wink:

Opublikowano

a mój znowu usyfiony :facepalm:

Opublikowano
niet, sY cztery chwile wczesniej się zawinęło do domku ;(, bo kierowca po dłuuugiej, ciezkiej podróży i jeszcze "cieższym" szkoleniu w krakowie :D:whistling:

zresztą, eSa siedzi już na nowych kapciofelach, a od dziś dostała 10mm dystansów ;)) i się znacznie lepiej prezentuje :).

ja tego autka zapomnieć nie mogę......:slina::kox::jerk:...

..jak będziesz szukał innego to możesz na urodziny mi sprezentować...nie musi być zatankowana pod korek :decayed::wink:

hehehe dzięki ;). Już niezła kolejka na niego jest :polew:

Opublikowano
ale takie nowe nowe c7? :kox:

Tak, białe na pięknych 20 :whistling:

Opublikowano
ale takie nowe nowe c7? :kox:

Tak, białe na pięknych 20 :whistling:

łojacie.... marzenie... strzel jakąś fotkę ;), to będziemy mieli do snu na .... :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
niet, sY cztery chwile wczesniej się zawinęło do domku ;(, bo kierowca po dłuuugiej, ciezkiej podróży i jeszcze "cieższym" szkoleniu w krakowie :D:whistling:

zresztą, eSa siedzi już na nowych kapciofelach, a od dziś dostała 10mm dystansów ;)) i się znacznie lepiej prezentuje :).

heh codziennie mam okazję podziwiać, ale felunek zacny!!

:hi:

p.s. udaje się ktoś dziś na zlot mesiów ( drift i wyścigi 1/4mili mają być) na lotnisko w trn ?

Opublikowano
:smiley:
Opublikowano

a po Chełmnie od wczoraj jeździ nowe RS6 :slina::slina::slina: wygląda pięknie. Blachy ma z Wejcherowa ale stoi przy jednym z domków koło mnie

Czy to nie przypadkiem właściciela MEDOSU ? Bo słyszałem że miał jechać po jakieś niezłe audi.

Przy okazji witam wszystkich z grupy Kujawsko-pomorskiej i kolegę z Chełmna :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:siemanko

Opublikowano
:siema:

Jak tam się rezanko udało?

Opublikowano

Czy to nie przypadkiem właściciela MEDOSU ? Bo słyszałem że miał jechać po jakieś niezłe audi.

Przy okazji witam wszystkich z grupy Kujawsko-pomorskiej i kolegę z Chełmna :)

Również witam :hi:

tak to chyba jego, bo stała pod jego domem :decayed:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema: Jakbyście wiedzieli może kto ma na zbyciu Leona w dieslu to dajcie mi znać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.