Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no za***ista jest ta furka:), wielokrotnie ją widywałem w toronto ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Kiedy planujecie zajechać do mnie na spota ?

Ja będę od czwartku na działce ewentualnie dam znać jak by się coś zmieniło

Opublikowano
Panowie wie ktoś może jak wygląda trasa Bydgoszcz - Poznań, chodzi mi o koleiny? :wink:

Nie jest źle jeśli chodzi o koleiny. Na moje to prawie w ogóle ich tam nie ma. Na pewno nie jak na trasie np. Chełmno-Toruń :)

No to git.

Trasę Chełmno-Toruń już zaliczyłem na obecnej glebie i było dobrze.

Dzięki :wink:

chyba najgorzej w Gnieźnie jest,pare miechów temu jeszcze jakies roboty drogowe były

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Wisnia niestety nie mogłem :( wyrażam skruchę i mocne postanowienie poprawy... a kiedy teraz spocik ?? Środe czy Czwartek ??

jeszcze raz ta stacja co na niej robisz będzie zamknięta jak szef ze Świecia po nocy wraca to ci tą naklejkę z szyby zeskrobie :facepalm: jeszcze przełazi koło drzwi i nie widzi że szef podjeżdża :doh:

Kiedy Ty byłes na mojej stacji ??

krótko przed napiasaniem posta

Opublikowano
:P eh... no widzisz :P bo tak sie skradasz trzeba bylo glosniej wjechać :P kiedy teraz spota robimy :) trzeba cos wymyslec na dłuższego spotka takiego 2-3 dni :P
Opublikowano

jak będzie pogoda to trzeba wreszcie jakiegoś grilla ogarnąć wspólnego :wink:

Opublikowano
jak będzie pogoda to trzeba wreszcie jakiegoś grilla ogarnąć wspólnego :wink:

Grilla to Ty u mnie na działce będziesz miał palonego więc się szykuj a nie tylko obiecujecie :naughty:

Opublikowano

Zależy ile osob by sie zebralo :) to ja mam bardzo dobra miejscowke :) na "grila"

Opublikowano
Zależy ile osob by sie zebralo :) to ja mam bardzo dobra miejscowke :) na "grila"

z noclegiem ??

:decayed:

to zorganizuje śląska kawałek i busem wpadniemy :decayed:

Opublikowano
jak będzie pogoda to trzeba wreszcie jakiegoś grilla ogarnąć wspólnego :wink:

Grilla to Ty u mnie na działce będziesz miał palonego więc się szykuj a nie tylko obiecujecie :naughty:

w domu mam średnią sytuację i ciągle ktoś musi być. nie wiadomo czy mi się uda w przyszły weekend wyrwać :facepalm:

Zależy ile osob by sie zebralo :) to ja mam bardzo dobra miejscowke :) na "grila"

z noclegiem ??

:decayed:

to zorganizuje śląska kawałek i busem wpadniemy :decayed:

z Wami się fajnie pije :naughty:

Opublikowano

To są domki 7 osobowe ale spokojnie wyśpi się 10 osób :) w jednym takim (domki typu brda /\ ) jak wieksza ekipa to cenowo wychodza grosze :) a miejscowka nad zalewem Koronowskim :) cisza i spokoj...

szczerze powiem ze bardzo milo sie tam spedza czas :P

Opublikowano
jak będzie pogoda to trzeba wreszcie jakiegoś grilla ogarnąć wspólnego :wink:

Grilla to Ty u mnie na działce będziesz miał palonego więc się szykuj a nie tylko obiecujecie :naughty:

w domu mam średnią sytuację i ciągle ktoś musi być. nie wiadomo czy mi się uda w przyszły weekend wyrwać :facepalm:

Zależy ile osob by sie zebralo :) to ja mam bardzo dobra miejscowke :) na "grila"

z noclegiem ??

:decayed:

to zorganizuje śląska kawałek i busem wpadniemy :decayed:

z Wami się fajnie pije :naughty:

wzajemnie :wink:

Opublikowano

A trzeba by było sie naprawde spotkac na dłuzej niz 1 dzien :P

Opublikowano

Bukowina winna być i latem :wink::slina:

Opublikowano

Ja mogę zorganizować nocleg w spokojnym miejscu zdala od miasta :P w ciszy nad zalewem Koronowskim :P nikt by nam nie przeszkodzil w imprezie :P

Opublikowano

on ma zayebistego :blink::blink: fotografera :decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

oddałem na jego fotę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.