Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko zaraz pójdę do garażu i wyślę mms ja nie mam przednich wycieraczek, więc wosk na morko i musi być ogień :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zrób sobie nano wycieraczkę ja mam i jest rewelacja można bez używania wycieraczek jeździć:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi::hi::wink:
Opublikowano

kierwa nie mam kiedy opon odebrać od kuriera :facepalm: od czwartku leżą w DPD na osowej

Opublikowano

na mnie nie licz .....:whistling:...........jestem na L4 do poniedziałku ........................:decayed:

Opublikowano

a już myślałem że odbierzesz....:beksa::grin:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

na swój koszt :polew:

Opublikowano
a już myślałem że odbierzesz....:beksa::grin:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

na swój koszt :polew:

aha :polew:

Opublikowano

ile razy można głosować ?????????

i podstawowe pytanko....co ja z tego będę miał....:whistling::naughty:

nie żebym był interesowny :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

:wink::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

głos oddany na Waldi

Opublikowano

Arturooo satysfakcje ze oddales glos na wygranego!! :decayed:

Opublikowano
Arturooo satysfakcje ze oddales glos na wygranego!! :decayed:

satysfakcją się nie nawalę :kwasny::doh:

:polew::polew::polew::polew:joke :wink::decayed:

Opublikowano

ode mnie głos również powędrował :thumbup1:

Leonik kupiony

1.9 110 KM 2000 rok...

20130522196.jpg

Opublikowano

Grzesiu:hi:

Opublikowano

Nowe siedziska ze skórki zamontowane,tylko montaż wiązki(muszę zakupić) grzania dupek został i zmiana klimatronika.Klimatronik już jest,teraz czyszczenie skór i pokazanie się na spocie.Nie wiem czy jest czym ale zawsze jakaś zmiana w aucie.

Opublikowano
ode mnie głos również powędrował :thumbup1:

Leonik kupiony

1.9 110 KM 2000 rok...

http://s10.postimg.org/aydxli7zp/20130522196.jpg

tobie sie przewraca we d*pie :facepalm:honda crx,audi,motor, tera lełon :grin:

Opublikowano
ode mnie głos również powędrował :thumbup1:

Leonik kupiony

1.9 110 KM 2000 rok...

http://s10.postimg.org/aydxli7zp/20130522196.jpg

tobie sie przewraca we d*pie :facepalm:honda crx,audi,motor, tera lełon :grin:

kumpel CR-ka poszła już do nowego właściciela a żona musi auto mieć także nigdzie się nie przewraca :decayed:

Opublikowano
ode mnie głos również powędrował :thumbup1:

Leonik kupiony

1.9 110 KM 2000 rok...

http://s10.postimg.org/aydxli7zp/20130522196.jpg

tobie sie przewraca we d*pie :facepalm:honda crx,audi,motor, tera lełon :grin:

kumpel CR-ka poszła już do nowego właściciela a żona musi auto mieć także nigdzie się nie przewraca :decayed:

widziałem tego Lełona na holendrach :wink: ładnie się prezentuje

wycieraczki zrobione tzn. strona kierowcy :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.